SOCAR Construction نصب هیدرو ترك در پالایشگاه موزیر را به پایان رسانده است

SOCAR Construction نصب هیدرو ترك در پالایشگاه موزیر را به پایان رسانده است

[ad_1]

SOCAR Construction نصب هیدرو ترك در پالایشگاه نفت موزیر در بلاروس را به پایان رسانده است.

SOCAR به APA-Economics گفت كه موزیر دومین پالایشگاه بزرگ نفت در بلاروس و بزرگترین پروژه ساختمانی در منطقه در سالهای اخیر است.

کار نصب و راه اندازی مجموعه هیدروکراکینگ باقیمانده روغن سنگین ، یکی از تأسیسات اصلی کارخانه ، در آگوست 2019 آغاز شد.

بیشتر نظریه پردازان و دست اندرکاران کارهای نصب ، که مشخصه آن دشواری خاصی است ، هیدروکراکینگ را به عنوان یک مگاپروژه واقعی در نظر می گیرند. فقط 8 مگا شهر در جهان وجود دارد که هیچ مشابهی در CIS ندارند.

با توجه به میزان مسئولیت این پروژه و همچنین مهلت بسیار كوتاه تعیین شده توسط رهبری جمهوری بلاروس ، فقط بهترین ارائه دهندگان خدمات با اعتبار تجاری بی عیب و نقص برای پروژه انتخاب شدند. SOCAR Construction از جمله شرکتهایی بود که برای مشارکت در ساخت این مجتمع انتخاب شد. SOCAR Construction تمام کارهای نصب روی خطوط لوله فن آوری را انجام داده است ، از جمله نصب اتصالات خط لوله ، نصب تقویت و عملیات حرارتی ، بازرسی مداوم اتصالات جوش داده شده ، لاک زدن ، آزمایش های هیدرولیک و پنوماتیک

در طول اجرای پروژه بیش از 13 کیلومتر خط لوله فن آوری (از جمله تجهیزات) از مواد مختلف نصب شده است. تعداد اتصالات جوش داده شده از 46000 (WDI-70000) فراتر می رود.

بیش از 5000 سوپاپ و شیر خاموش نصب شده است. تعداد تجهیزات در مقیاس بزرگ (تا 9 تن وزن) نصب شده در سطح 3.8-54.4 متر بیش از 60 دستگاه است.

به لطف اتحاد تیم و سطح بالای حرفه ای بودن و همچنین سیستم مدیریتی کاملاً ثابت ، SOCAR Construction LLC کار اصلی خود را به موقع انجام داد و از مدیریت پالایشگاه موزیر بازخورد مثبت گرفت.

AA Good ، مدیر بازسازی و توسعه پالایشگاه موزیر ، از کار ساخت SOCAR تمجید کرد. کارمندان شرکت SOCAR Construction LLC با داشتن حرفه ای بالا ، مهارت های سازمانی و مسئولیت در انجام تعهدات قراردادی خود متمایز هستند. موارد فوق شرکت را به عنوان یک شریک قابل اعتماد توصیف می کند که اجرای موفقیت آمیز پروژه های ساختمانی صنعتی را مطابق با الزامات اسناد پروژه و در مهلت های تعیین شده توسط مشتری تضمین می کند.

ساخت و ساز SOCAR که با موفقیت به تعهدات قراردادی خود در زمینه نصب خط لوله برای مجتمع هیدرو ترکینگ عمل کرده است ، سفارش جدیدی را برای کارهای عایق بندی حرارتی در پالایشگاه موزیر پذیرفته است.

همچنین ، در آینده نزدیک تیم SOCAR ساخت و ساز در پروژه آماده سازی برای بهره برداری از میدان مارکوو توسط شرکت نفت Irkutsk مشارکت خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>