4.5 تن کرم غیر قابل خوردن پیدا شد

4.5 تن کرم غیر قابل خوردن پیدا شد

[ad_1]

آژانس ایمنی غذایی جمهوری آذربایجان (FSA) اقدامات کنترل را برای محافظت از سلامت مردم ادامه می دهد و غذای سالم را برای آنها فراهم می کند.

AQTA به APA گفت كه محصولات غذایی كه از كشورهای خارجی به آذربایجان وارد می شوند بطور منظم در كارآزمایی مبتنی بر ریسك توسط آژانس شركت می كنند.

به عنوان بخشی از اقدامات کنترل ، در آزمایشگاههای مربوطه موسسه ایمنی غذایی آذربایجان (ATSI) از محصولات کرم مارک دار “هاپلا” که توسط شرکت با مسئولیت محدود “ایتالیکا آذربایجان” از جمهوری ایتالیا به کشور ما وارد شده ، نمونه برداری شد. در نتیجه بازرسی ها مشخص شد که میزان میکروارگانیسم های بی هوازی مزوفیلی هوازی و غیرعادی در محصول خامه ای بیش از حد معمول است و محصولات مطابق با مقررات فنی فعلی نیستند.

در همین راستا ، دسته ای از محصولات به وزن 4572 کیلوگرم در بسته های غیر قابل استفاده 0.5 لیتری حاوی علامت تجاری هوپلا ، با مشارکت کارکنان آژانس دفن زباله های خطرناک منهدم شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>