یک جنگنده روسی مانع از نقض مرزهای روسیه توسط هواپیمای شناسایی آمریکا می شود

یک جنگنده روسی مانع از نقض مرزهای روسیه توسط هواپیمای شناسایی آمریکا می شود

[ad_1]

دفاع روسیه می گوید یک فروند جنگنده Su-27 از نقض مرزهای روسیه در دریای سیاه توسط هواپیمای شناسایی RC-135 نیروی هوایی آمریکا جلوگیری کرده است.

امروز در بیانیه ای که منتشر شد ، دفاع روسیه گفت: سامانه های کنترل حریم هوایی روسیه امروز چهارشنبه هدف هوایی را که به مرز دریای سیاه نزدیک می شود ، شناسایی کردند.

در بیانیه ای ، این وزارتخانه افزود: “برای تعیین هدف هوایی و جلوگیری از نفوذ آن به مرزهای کشور روسیه ، یک فروند جنگنده سوخو -27 متعلق به منطقه نظامی جنوب بلند شد و هدف به عنوان RC-135 شناسایی شد. هواپیماهای شناسایی متعلق به نیروی هوایی ایالات متحده ، که اسکورت و از دریای سیاه خارج شد.

میخائیل پوپوف ، معاون وزیر امنیت روسیه امروز تأیید کرد که روسیه به هر گونه تحریک جدید ، مانند آنچه توسط ناوشکن انگلیسی Defander در دریای سیاه انجام می شود ، محکم پاسخ خواهد داد.

پوپوف در مصاحبه با روسیایسکایا گازتا گفت: “ما از مخالفان خود دعوت می کنیم با دقت درمورد اینکه آیا چنین تحریکاتی را انجام می دهند ، با در نظر گرفتن توانایی نیروهای مسلح روسیه ، فکر کنند.”

پوپوف ادامه داد: غرب قبلاً دوره ای را با هدف اعمال فشار راهبردی نظامی ، سیاسی و روانی بر روسیه گذرانده است و همچنین تشدید عمدی تنش های نظامی در نزدیکی مرز با روسیه ، که به ثبات استراتژیک کمک نمی کند.

معاون وزیر امنیت روسیه افزود: نیروی دریایی ناتو به عنوان ابزاری برای ایجاد فشار تحریک آمیز بر روسیه انتخاب شد و توضیح داد که مقررات مستقر در قانون بین المللی دریایی توسط غرب به دلخواه تفسیر می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>