“یکی از اصلی ترین شرایط جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تشکیل احساس مسئولیت اجتماعی است”

“یکی از اصلی ترین شرایط جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تشکیل احساس مسئولیت اجتماعی است”

[ad_1]

“یکی از شرایط اصلی جلوگیری از شیوع بیماری ، شکل گیری احساس مسئولیت اجتماعی است. همه در حال حاضر درک می کنند که جدی گرفتن COVID-19 چقدر مهم است. ما فقط باید از قوانین پیروی کنیم و مسئولیت مدنی را برای محافظت از خود و محیط زیست نشان دهیم. ”

سلطان ممدوف ، یکی از اعضای کمیسیون بهداشت ملی مجلسی ها ، به APA گفت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اصلاحات لازم در قانون جرایم اداری و قانون مجازات برای جلوگیری از آلوده شدن سایر شهروندان به COVID-19 انجام شده است ، اظهار داشت: همانطور که می دانید قانون جرایم اداری اصلاح شده است. در همان زمان ، ماده 139-1 به قانون مجازات اضافه شده است که مسئولیت نقض رژیم ضد اپیدمی ، بهداشت بهداشتی یا قرنطینه ای را تعیین می کند. سال گذشته ، حدود 700 نفر به دلیل نقض رژیم قرنطینه و ایجاد تهدید واقعی برای شیوع بیماری بازداشت شدند. مطابق قانون ، مقامات اجرای قانون باید تمام اقدامات لازم را علیه این موارد انجام دهند. “

سلطان ممدوف خاطر نشان كرد كه از امكانات فن آوري مدرن براي جلوگيري از گسترش ويروس استفاده مي شود. وی با بیان اینکه اپلیکیشن موبایل “پزشک الکترونیکی” که به افراد اطراف شما هشدار می دهد اگر ناقل بالقوه ویروس در مکان های عمومی هستند هشدار می دهد ، این هدف را تأمین می کند: “این سیستم به شما امکان می دهد بیماران تحت درمان در خانه را تحت نظر داشته باشید. در همان زمان ، همانطور که می دانید ، به طور مداوم رویدادها و کمپین های آموزشی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

وی گفت که ، مانند سایر موارد همه گیر ، قانون در حال تشدید است ، آگاهی و تبلیغات به طور موازی برای جلوگیری از شیوع COVID-19 انجام می شود. “در همه دنیا از جمله کشورهای اروپایی ، همسایه روسیه و ترکیه از همین روش ها استفاده می شود. با این حال ، موثرترین راه این است که شهروندان همبستگی نشان دهند و به درستی شدت بیماری را ارزیابی کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>