کارکنان شرکت AzerGold با کارمندان از خدمت خارج شدند

کارکنان شرکت AzerGold با کارمندان از خدمت خارج شدند

[ad_1]

پرسنل AzerGold CJSC با همكاران اخراج شده خود ملاقات كردند و از قبر ستوان ارشد مختار گاسیملی ، یكی از كارمندان وی كه در جنگ بزرگ میهنی كشته شد ، دیدن كردند. یاد و خاطره قهرمان ما که در نبردهای آزادسازی منطقه فضولی به اوج شهادت نائل شد ، گرامی داشته شد و گلزارها بر سر مزار وی گذاشته شد. کارمندان سایت فرآوری سنگ معدن چوودار همچنین از قبر یکی دیگر از کارمندان این شرکت ، ستوان ارشد رائوف عسکروف که در کوچه شهدا در گنجا دفن شده بود ، بازدید کردند.

در این جلسه ، ذاکر ابراهیموف ، رئیس هیئت مدیره ، در مورد شجاعت نشان داده شده توسط سربازان ما در جبهه های جنگ و اهمیت پیروزی تاریخی صحبت کرد. خاطرنشان شد که به لطف اقدامات قاطع فرمانده کل قوا پیروز در عرصه های نظامی و سیاسی ، همبستگی مردم ما و شجاعت ارتش ما ، آذربایجان به پیروزی تاریخی بر دشمن دست یافته است.

رئیس هیئت مدیره یادآوری کرد که کارکنان قهرمان آزرگلد مختار گاسیملی و رئوف عسگاروف از جمله شهدا هستند. اشاره شد که با دستورات مربوط به رئیس جمهور الهام علی اف ، به هر دو نشان “برای سرزمین مادری” و “برای آزادی فوزولی” اعطا شد ، به راف عسگاروف مدال “برای خدمات عالی” اهدا شد.

ذاکر ابراهیم اف گفت که کارمندان AzerGold کاپیتان روسلان مرادوف در بخشهای خواجوند ، گوبادلی و شوشا ، ستوان ارشد طلات تاگیف در دفاع از گدابای ، سربازان سارحان عباسوف ، شاهین آگادجانف ، المیر وردیف ، سهران علیبلانیا داوان جاوان ، هودجوان Djavan. و در نبردها در مسیر شوشا شرکت فعال داشت. رئیس جمهور گفت که من به کارمندانی که شجاعانه در برابر دشمن منفور جنگیدند و همچنین شهدایی که در این جنگ قهرمانانه جان باختند ، افتخار می کند.

سپس کارمندان انجمن ، که در نبردها شرکت می کردند ، برداشت های خود را بیان کردند و از نحوه جنگ آنها گفتند. خاطرنشان شد که استقامت ارتش آذربایجان ، تأمین ارتش ما با مدرن ترین تجهیزات نظامی و آموزش رزمی بالای پرسنل در شکست دشمن نقش داشته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>