کارمندان MLSP با خانواده شهید علاladالدین هالیلوف دیدار کردند

کارمندان MLSP با خانواده شهید علاladالدین هالیلوف دیدار کردند

[ad_1]

مانند دیگر خانواده های شهدا ، خانواده خلیل اف علاladالدین علیمان که در جنگ دوم قره باغ کشته شد ، از رئیس جمهور ماهانه حقوق بازنشستگی و همچنین یک بار حق بیمه 11000 منات دریافت می کنند.

وزارت کار و حمایت اجتماعی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که مقامات این وزارتخانه در هنگام ملاقات با خانواده شهید ساکن روستای گوبوستان در منطقه گراداداق باکو ، اعضای خانواده را مطلع کردند.

روند اعطای مزایای اجتماعی برای خانواده های شهدا در حال حاضر در جریان است و توجه به تنظیم جلسات در اسرع وقت مورد توجه قرار گرفته است. پدر شهید کار می کند ، مادرش خانه دار است و خواهر و برادرش در مدرسه هستند.

این خانواده همچنین در مورد حقوق تأمین اجتماعی ، اقدامات برای حمایت از خانواده های شهدا و همچنین تهیه مسکن یا مسکن انفرادی برای خانواده های شهدا که به عنوان خانواده های نیازمند مسکن بهبود یافته ثبت شده اند ، مطلع شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>