کارت بازنشستگی به خانواده شهید اهدا شد

کارت بازنشستگی به خانواده شهید اهدا شد

[ad_1]

رئیس صندوق حمایت از اجتماعی دولت در وزارت کار و حمایت اجتماعی جمعیت هیمالی مامیشوف با خانواده شهید الوین ساروان اوغلو شیالایف (شیروان) دیدار کرد.

اداره روابط عمومی و ارتباطات وزارت کار و حفاظت اجتماعی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که مامیشوف گفت که یاد الوین شیخالیف ، که در جنگهای آزادی کشور ما از فاشیسم ارمنستان به درجه رفیع شهادت نائل شد ، همیشه در قلبها زندگی می کنند

رئیس بنیاد گفت که خانواده های شهدا تحت مراقبت دولت هستند. وی به عنوان یکی دیگر از نگرانی های فرمان رئیس جمهور الهام علی اف ، خاطرنشان کرد که حقوق بازنشستگی ماهانه رئیس جمهور برای خانواده های شهدا از 300 به 500 منات از اول ژانویه افزایش یافته است.

رئیس بنیاد با اشاره به اینکه قبلاً به خانواده الوین شیالایف مستمری ماهانه رئیس جمهور و همچنین مزایای اجتماعی تعلق گرفته است ، کارت بازنشستگی و همچنین کارت “یکی از اعضای خانواده شهید” به خانواده اهدا کرد. این خانواده درمورد اقدامات حمایتی اجتماعی که برای خانواده های شهدا در نظر گرفته شده است ، به طور دقیق مطلع شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>