کاخ سفید طرح زیربنایی بایدن را محدود می کند

کاخ سفید طرح زیربنایی بایدن را محدود می کند

[ad_1]

روز جمعه ، 21 مه ، کاخ سفید با هدف کاهش حمایت از مخالفان جمهوری خواه ، با کاهش نیم تریلیون دلار هزینه بسته هزینه های زیرساخت ، تغییراتی را در برنامه پیشنهادی رئیس جمهور بایدن برای ایجاد شغل در این کشور اعلام کرد.

در ماه مارس ، بایدن طرحی را برای حمایت از مشاغل موجود در کشور پیشنهاد کرد که در ابتدا پیش بینی می شد حدود 2.3 تریلیون دلار هزینه داشته باشد ، برای سرمایه گذاری در تعمیر جاده ها و پل ها و همچنین گسترش خدمات مانند باند پهن و ارتقا سازگاری با تغییرات آب و هوایی در ایالات متحده ایالت ها.

همچنین بخوانیدبایدن از جامعه جهانی خواست تا از بازسازی غزه حمایت کند

اما بایدن با اکثریت قریب به اتفاق حزب دموکرات خود در کنگره تحت فشار شدید قرار دارد تا حمایت جمهوری خواهان از این طرح را بدست آورد.

در همین زمینه ، ژان ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت هزینه طرح را “با روحیه جستجوی موضع مشترک” به 1.7 تریلیون دلار کاهش داده است.

ساکی به خبرنگاران گفت: “این پیشنهاد نشان دهنده تمایل به کاهش است ، در حالی که برخی از زمینه های مهم را برای رئیس جمهور کنار می گذارد … و مهمترین زمینه ها را برای ارتقا infrastructure زیرساخت ها و صنایع آینده حفظ می کند ، که این امر باعث رقابت بیشتر کشورمان با چین می شود.”

اما جمهوری خواهان که هیچ علاقه ای به تأمین بودجه این طرح با افزایش مالیات شرکت ها نشان نداده بودند ، بلافاصله به پیشنهاد جدید کاخ سفید پاسخ ندادند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>