“پوسیدگی سیاه” توجه مرمت کنندگان تاج در هند را به خود جلب می کند

“پوسیدگی سیاه” توجه مرمت کنندگان تاج در هند را به خود جلب می کند

[ad_1]

پایتخت ها – خبرگزاری ها:

او ادعا کرد همه گیری تاج بیش از یک میلیون نفر از زمان انتشار ویروس کرونا در سراسر جهان از یک سال و نیم گذشته ، در زمانی که صندوق بین المللی پول طرحی را برای کمک به تقویت 50 میلیارد دلار در برنامه های واکسیناسیون و گسترش سلاح های هسته ای پیشنهاد کرد ، در آمریکای لاتین و کارائیب زندگی کرده اند. اپیدمی.

از زمان کشف ویروس در آمریکای لاتین در سائو پائولو در اواخر فوریه سال 2020 ، France-Presse بیش از 1،001،404 مورد مرگ را در منطقه ثبت کرده است – که نشان دهنده 30٪ از مرگ و میرهای جهان است – و بیش از 31.5 میلیون عفونت … و تقریبا 90 ٪ مرگ و میر در پنج کشور گزارش شده است: برزیل ، مکزیک ، کلمبیا ، آرژانتین و پرو.

طبق گزارش سازمان بهداشت پان آمریكا ، كشورهای آمریكای لاتین از عدم دسترسی به واكسن و لوازم پزشكی رنج می برند و تاكنون فقط 3٪ از مردم را ایمن سازی كرده اند.

از طرف خود ، یكی از اعضای سنای برزیل فاش كرد كه رئیس جمهور جائر بولسونارو هرگز نمی خواست واكسن علیه Covid-19 بخرد ، و ترجیح می دهد توده مردم مصونیت در برابر ویروس را بدست آورند.

در سطح جهانی ، تعداد واقعی مرگ و میرهای ناشی از اپیدمی “حداقل دو تا سه برابر بیشتر از گزارش رسمی است”.

به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار اپیدمی و احیای اقتصاد جهانی ، آزمایشگاه های Pfizer-Biontech ، Moderna ، Johnson & Johnson برای تولید واکسن علیه Covid-19 ، G20 و صندوق بین المللی پول متعهد شده اند که سرعت ارائه واکسن به کشورهای فقیر را تسریع کنند. برای متوقف کردن همه گیری و احیای اقتصاد جهانی خیلی دیر بود.

در حالیکه حدود یک سوم از جمعیت کشورهای ثروتمند حداقل اولین دوز واکسن را دریافت کرده اند ، اما طبق گفته کواچ ، سازمان جهانی تأمین واکسن به کشورهای فقیر ، تعداد آنها هنوز در کشورهای فقیر 0.3٪ است.

در همین حال ، صندوق بین المللی پول یک طرح 50 میلیارد دلاری را برای پایان دادن به اپیدمی کوید -19 پیشنهاد کرده است که هدف آن گسترش کمپین های واکسیناسیون در سراسر جهان است زیرا شرکت های واکسیناسیون متعهد می شوند تا پایان سال آینده میلیاردها دوز به فقیرترین کشورها ارائه دهند.

و در هند این کار انجام شد برداشتن چشم هزاران بیمار در یک پدیده جدید دلخراش برای مقاومت در برابر شیوع «پوسیدگی سیاه»چه کسی بازماندگان ویروس کرونا را آلوده می کند.

به گفته روزنامه انگلیسی “سان” ، حدود 60٪ از بیماران تحت درمان ویروس در بیمارستان های هند حداقل یک چشم را پس از موج دوم باعث گسترش عفونت “پوسیدگی سیاه” برداشته اند.

از سوی دیگر ، م Instituteسسه رابرت كخ آلمان اعلام كرد كه دولت آلمان تصمیم گرفته است ، از امروز ، انگلیس و ایرلند شمالی را به عنوان دو منطقه خطرناک در انتقال عفونت از سویه تاج هندی طبقه بندی كند.

از سوی دیگر ، بانک سوئیس UBS گفت که مصرف کنندگان اروپایی حدود 700 میلیارد یورو اضافی در طی همه گیری پس انداز کرده اند.

این بانک پیش بینی می کند که پس از بهبود اقتصاد و حذف محدودیت هایی که قبلاً برای جلوگیری از همه گیری وضع شده بود ، هزینه های مصرف کننده در اروپا افزایش یابد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>