پوتین: تلاش های دولت برای محافظت از کودکان در اینترنت کافی نیست

پوتین: تلاش های دولت برای محافظت از کودکان در اینترنت کافی نیست

[ad_1]

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز چهارشنبه گفت محتوای فضای آنلاین برای رفاه و امنیت کودکان ضروری است و تلاش های دولت دیگر به تنهایی کافی نیست.

پوتین افزود که محتوای فضای مجازی دیجیتال برای رفاه و ایمنی کودکان ضروری است و باید در این زمینه به طور قابل اعتماد محافظت شود.

وی ادامه داد: واضح است که تلاش های دولت از طریق قوانین و مقررات کافی نیست ، توضیح داد: برای جامعه و خود شرکت ها مهم است که اقدام کنند و نقش و مسئولیت های خود را درک کنند.

رئیس جمهور روسیه همچنین اطمینان از پر شدن اینترنت با محتوای آموزشی مثبت را مهم می داند.

وی گفت: “البته ، این محتوا باید بیش از هر چیز مفید و لذت بخش باشد … در اینجا ما باید با هم کار کنیم ، مراکز و بسترهای آموزشی پیشرو را در توسعه راه حل های خلاقانه و همچنین اجتماعات معلمان ، والدین و تیم های خلاق جوان مشارکت دهیم. . “، با توجه به اینکه بزرگسالان در برخی موارد به نحوه گذراندن اوقات فراغت کودکان توجه نمی کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>