پهپادی که وارد حریم هوایی اسرائیل می شود … و بر فراز یک منطقه مسکونی منفجر می شود

پهپادی که وارد حریم هوایی اسرائیل می شود … و بر فراز یک منطقه مسکونی منفجر می شود

[ad_1]

رسانه های اسرائیلی این حرف را زدند هواپیمای بدون سرنشین وی امروز ، پنجشنبه ، 13 مه موفق شد به حریم هوایی اسرائیل نفوذ کند.

او اضافه کرد که هواپیمای بدون سرنشین او چند متر قبل از انفجار در مجتمع های مسکونی در منطقه شاعر هانگف وارد کشور شد و این نشان داد که این حمله تلفاتی نداشته است.

همچنین بخوانید: به دلیل موشک های موجود در غزه ، شرکت های هواپیمایی پروازهای خود به اسرائیل را متوقف می کنند

آغاز شده مقاومت فلسطین موشکی با برد 250 کیلومتر از نوار تا سرزمین های اشغالی در نوار غزه پرتاب شد.

همچنین بخوانید: ارتش اسرائیل در حال بررسی عملیات زمینی در نوار غزه است

منابع محلی به پرتال اخبار الیوم گفتند که هدف این موشک از غزه در فرودگاه رامون در منطقه رامون در Negev ، جنوب سرزمین های اشغالی بوده است.

منابع می گویند فرودگاه رامون یک فرودگاه بین المللی اسرائیل در قسمت جنوبی کشور اشغالی ، در شمال شهر ایلات است که دارای یک منطقه فرود 3600 متر طولانی تر از نوار فرود در ایلات است ، با اشاره به اینکه این فرودگاه در 21 ژانویه افتتاح شده است ، 2019

کانال 13 اسرائیل گزارش داد که هم اکنون تعداد زیادی موشک در بیرشبا ، تل آویو و اشکلون وجود دارد و می گوید تعداد موشک ها به 100 موشک رسیده است.

او گفت وزارت بهداشت فلسطین تعرفه های مربوط به شهدای بمب گذاری اسرائیل را شامل می شود نوار غزه امروز پنجشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه به 83 شهید رسید.

وزارت بهداشت فلسطین افزود که 17 شهید از 83 شهید کودک و 7 زن بودند.

همچنین بخوانید: 100000 نمازگزار نماز عید را در مسجدالاقصی اقامه می کنند عکس

و وزارت افزود که جستجوی بازماندگان در زیر آوار خانه های فروریخته در نتیجه بمباران اسرائیل هنوز ادامه دارد.

در همین حال ، روسیا الیوم به نقل از منابعی اعلام کرد که 388 نفر در بمباران اخیر این نوار توسط اسرائیل زخمی شده اند و 115 کودک و 50 زن در میان زخمی ها هستند.

وزارت بهداشت فلسطین گفت: گروهی از فلسطینیان با استنشاق گاز سمی که در بمباران اخیر اسرائیل آزاد شده بود ، کشته شده اند.

طبق آژانس وافل فلسطین ، تعدادی از فلسطینیانی که در حالی که اجساد آنها در مجتمع پزشکی شیفا بود کشته شدند علائم خفگی را نشان دادند.

این آژانس افزود که نمونه هایی از متوفیان برای تکمیل تحقیقات و تعیین اینکه آیا آنها در اثر قرار گرفتن در معرض گاز سمی فوت کرده اند یا در نتیجه بمب گذاری ، گرفته شده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>