پس از یک سال بهبودی ، 375000 انگلیسی از علائم طوقه طولانی مدت رنج می برند

پس از یک سال بهبودی ، 375000 انگلیسی از علائم طوقه طولانی مدت رنج می برند

[ad_1]

گزارشی که توسط اداره آمار اجرایی انگلیس منتشر شد نشان داد که حدود 375000 انگلیسی پس از یک سال مبارزه با عفونت همچنان از بیماری طولانی مدت کرونر قلب رنج می برند.

اصطلاح “Covid طولانی مدت” به تداوم عوارض جانبی طولانی مدت اشاره دارد ، توضیح می دهد که بین 10-20٪ از علائم آلوده به ویروس بیش از یک ماه پس از بهبودی ادامه دارد و عوارض جانبی بیش از 12 هفته طول می کشد و شامل شدید خستگی ، سردرد ، تنگی نفس و همچنین کاهش بویایی ، ضعف عضلانی ، اختلال شناختی و ریزش مو.

این گزارش تایید می کند که یک میلیون نفر هنوز حداقل یک ماه پس از آلوده شدن به ویروس در حال ظهور از عوارض جانبی رنج می برند و این گزارش نشان می دهد که تعداد انگلیس هایی که از این بیماری رنج می برند فقط در یک سال چهار برابر شده است. ماه

شایعترین علائم در بین یک میلیون نفر خستگی 574 هزار نفر ، به دنبال آن تنگی نفس 405 هزار نفر ، درد عضلانی 313 هزار نفر ، مشکل در تمرکز 285 هزار نفر ، از دست دادن حس بویایی 283 هزار نفر ، سردرد 273 هزار نفر است.

لیلا موران ، رئیس گروه پارلمانی همه جانبه گفت: “این اعداد باید به عنوان زنگ خطری برای وزرای انگلیس باشد که فوراً به اصلاح روش مراقبت پزشکی برای افراد مبتلا به ویروس کرونا مبتلا هستند.” ویروس کرونا که در حال ظهور است ، تأکید می کند ، “دولت باید اقدامی انجام دهد.” گامهایی برای کاهش درد و رنج مبتلایان به این بیماری و در نظر گرفتن خطرات بیماری طولانی مدت Covid-19 ضمن کاهش محدودیت ها.

همچنین بخوانید آفریقا 4 میلیون و 903 هزار مجروح و 132 هزار مرگ بر اثر تاج را ثبت کرد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>