نیویورک تایمز: سیل در آلمان تغییرات آب و هوایی را به قلب مبارزات انتخاباتی سوق می دهد

نیویورک تایمز: سیل در آلمان تغییرات آب و هوایی را به قلب مبارزات انتخاباتی سوق می دهد

[ad_1]

نیویورک گزارش داد ، از آنجا که تعداد کشته شدگان سیل در آلمان بیش از 160 نفر است ، و تلاش های امداد و نجات برای مقابله با کشنده ترین سیل در آلمان و بسیاری از کشورهای اروپای غربی در این هفته افزایش یافته است ، این مشکل دیگر در ایالات متحده زیست محیطی نیست. Times در ویرایش روز یکشنبه خود ، در وهله اول ، در قلب بحث پیرامون مبارزات انتخاباتی جانشین نخست وزیر آنگلا مرکل پوشش داده شد.

این روزنامه گفت (در چارچوب گزارشی که در وب سایت خود منتشر کرده است) احتمالاً بحران سیل اختلافات موجود در صحنه سیاسی آلمان را در مورد میزان و سرعتی که آلمانها باید برای جلوگیری از استفاده از کربن استفاده کنند ، عمیق تر کرده است.

وی افزود که سیل در حال کاهش نه تنها خسارت قابل توجهی را نشان داد – ده ها خانه و مشاغل ویران شد ، سیستم های الکتریکی و فاضلاب به شدت آسیب دید و صدها اتومبیل تخریب شد – بلکه به تعمیق اختلافات شدید سیاسی در مورد سیاست اقلیم کمک کرد. اتحادیه اروپا در این هفته جاه طلبانه ترین پیشنهادات جهان برای کاهش انتشار کربن طی یک دهه آینده است.

وی ادامه داد: اگرچه مقامات آلمانی می گویند هنوز برای خسارت دیدن خیلی زود است ، اما مقیاس گسترده آن بحث را از خواست های عدم سیاست زدایی از فاجعه به سمت این درک سوق داده است که سیاست های پشت سر آن اکنون باید در تصمیم گیری نقش اصلی داشته باشند که مسئولیت فاجعه را بر عهده خواهد گرفت. مسئولیت رهبری آلمان پس از انتخابات 26 سپتامبر.

این روزنامه همچنین به نقل از برخی عناوین روزنامه آلمانی در مورد این بحران از جمله روزنامه ای بحران را بحران “زمان سیاسی” توصیف كرد. وی گفت: صحبت در مورد زمان از مدتها قبل مترادف با عرفی بودن بود ، اما اکنون این موضوع کاملا سیاسی شده است و دیگر هیچ زمان آن از قبل غیر سیاسی است ، خصوصاً در زمان مبارزات انتخاباتی. “

مقامات آلمانی همچنین گفتند که روز گذشته تعداد کشته شدگان در آلمان به حداقل 143 نفر افزایش یافته است ، در حالی که تعداد کشته شدگان در مرز بلژیک به 27 نفر رسیده است و نیروهای امدادی همچنان روز گذشته در جستجوی ویرانه های منطقه برای یافتن قربانیان جدید هستند. در حالی که تصاویر گرفته شده از خانه ها هنوز در زیر آب است در طبقه دوم ، پلهایی که به توده های سنگی خرد شده یا برجهای فلزی مسدود کننده تبدیل شده اند ، در رسانه های آلمان ارائه شده است.

پلیس می گوید بیش از 90 کشته شده در آلمان در شهرها و روستاهای دره رودخانه Ar در ایالت غربی راینلاند-فالت زندگی می کردند. مقامات محلی برای شهروندان در مناطق آسیب دیده که نیاز به حمایت مادی یا روانی دارند ، خط تلفنی ایجاد کرده و خواستار کمک در مورد تجهیزات شده اند. هنگام تهیه زیرساخت های اساسی و حتی آب آشامیدنی تمیز.

دفتر مرکل که روز شنبه 67 ساله شد و بعد از انتخابات قصد عزیمت از سیاست را اعلام کرد ، گفت که نخست وزیر صبح امروز یک بازدید بازرسی از مناطق آسیب دیده داشته و قول کمک مالی اضطراری را داده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>