نمایش های تلویزیونی اسرائیل را متوقف کنید … و بنویسید “بیت المقدس پایتخت ابدی فلسطین است”

نمایش های تلویزیونی اسرائیل را متوقف کنید … و بنویسید “بیت المقدس پایتخت ابدی فلسطین است”

[ad_1]

تعدادی از فعالان شبکه های اجتماعی ویدیویی را منتشر کردند که نشان می دهد این کاهش در کانال تلویزیونی اسرائیل در روز دوشنبه (24 مه) در آنچه آنها “دستیابی به موفقیت برای تلویزیون” توصیف کردند ، که عبارت “بیت المقدس پایتخت ابدی فلسطین است” را خوانده است. زنده.

توافق بر سر آتش بس متقابل و همزمان در نوار غزه – زیر نظر جامعه مصر مصر – در روز جمعه ، 21 مه ، در اقدامی که به رسمیت شناختن گسترده بین المللی به دست آورد ، حاصل شد.

قاهره دو هیئت امنیتی را به تل آویو و سرزمین های فلسطین فرستاد. رویه های پیاده سازی را کنترل کنید و در مورد اقدامات پیگیری برای حفظ ثبات وضعیت به صورت دائمی توافق کنید.

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، از عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر و دیپلماسی مصر برای تلاش هایشان برای دستیابی به آتش بس در نوار غزه تشكر كرد.

وی ادامه داد – طی سخنرانی کوتاهی که در کاخ سفید درباره درگیری های اخیر در فلسطین داشت – که مصر تلاش زیادی برای دستیابی به آتش بس در نوار غزه انجام داده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>