نخست وزیر انگلیس در مورد نقض مرزهای روسیه توسط ناوشکن: او قانونی عمل کرد

نخست وزیر انگلیس در مورد نقض مرزهای روسیه توسط ناوشکن: او قانونی عمل کرد

[ad_1]

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، امروز پنجشنبه ، در اولین اظهار نظر خود در مورد حادثه با ناوشکن انگلیسی Defender ، که روز گذشته مرزهای دریایی روسیه را نقض کرد ، گفت: این ناوشکن قانونی عمل کرد.

همچنین بخوانیدمسکو نگران وضعیت قدس شرقی است

جانسون به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم استفاده از آبهای بین المللی کاملاً مناسب بود.” “مهم این است که ما الحاق کریمه توسط روسیه را به رسمیت نمی شناسیم.”

وزارت امور خارجه روسیه دولت انگلیس را به دروغگویی در مورد حادثه ناوشکن انگلیسی Defender ، که مرزهای دریایی روسیه را نقض کرد و طرف روسی به آن شلیک کرد ، و قصد خود را برای ارائه “اعتراض شدید” در مورد به گفته رویترز ، سفیر در لندن است. در مسکو.

ریاست جمهوری روسیه ابراز عقیده کرد که حادثه ناوشکن انگلیسی Defender ، که روز چهارشنبه مرز دریایی روسیه را در سواحل کریمه شکست ، یک تحریک عمدی است.

این یک روز پس از آن رخ داد که نیروهای ارتش روسیه پس از شکست یک کشتی جنگی از مرزهای دریایی روسیه در سواحل کریمه ، به ناوشکن انگلیسی Defender شلیک کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>