نخست وزیر انگلیس در حال گفتگوهای دوجانبه با ماکرون و مرکل میر است

نخست وزیر انگلیس در حال گفتگوهای دوجانبه با ماکرون و مرکل میر است

[ad_1]

نخست وزیر انگلیس در حاشیه نشست G-7 ، که هم اکنون در تفریحگاه ساحلی خلیج Carbis در Cornwall ، شمال غربی انگلیس برگزار می شود ، با رئیس جمهور فرانسه و امانوئل مرکل ، نخست وزیر آلمان مذاکرات دوجانبه انجام داد.

رئیس جمهور فرانسه به نخست وزیر انگلیس – در جریان ملاقات آنها – گفت که احتیاج به احیای روابط فرانسه و انگلیس وجود دارد و افزود که این ممکن است اتفاق بیفتد ، به شرط آنکه به تعهد خود در قبال Brexit نسبت به اتحادیه اروپا عمل کند ، به گفته انگلیس (اسکای نیوز ) کانال روز شنبه.

این کانال گفت جانسون همچنین با رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین و رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفتگو کرده است.

پس از مذاکرات ، رئیس کمیسیون اروپا – در توییتر – گفت که دو کشور باید توافق نامه Brexit را اجرا کنند ، افزود که اتحاد کامل اروپا در این مورد وجود دارد.

نکته قابل توجه ، ادامه تنش ها بر سر Brexit در ایرلند شمالی – که احتمال بروز اختلاف تجاری بین انگلستان و اتحادیه اروپا را افزایش می دهد – تهدید به سایه انداختن اجلاس G7 در کورنوال انگلیس می کند.

همچنین بخوانید: انگلیس … سویه تاج هند تهدید می کند زندگی را به حالت عادی برگرداند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>