نتانیاهو: ما بر رهبران ارشد حماس تمرکز کردیم

نتانیاهو: ما بر رهبران ارشد حماس تمرکز کردیم

[ad_1]

بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل گفت که کشورش رهبران ارشد حماس را هدف قرار داده است و این فقط آغاز است.

نتانیاهو در بیانیه تلویزیونی با وزیر امور خارجه ، دفاع و فرمانده ارتش در كنار او. “ارتش مقامات ارشد حماس و ساختمانهایی را که در خدمت تروریسم هستند هدف قرار داده است.”

بنی گنز وزیر دفاع اسرائیل به نوبه خود گفت: “ما به بیش از 500 هدف حمله کردیم که شامل کارخانه های اسلحه و اسلحه بود. ما ده ها تروریست از جمله رهبران را به هلاکت رساندیم.”

نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که جلسه کابینه کوچک در مورد مسائل سیاسی و امنیتی ، “کابینه” ، امروز چهارشنبه برای بحث در مورد “حوادث دشوار” رخ داده در روزهای اخیر برگزار می شود.

در سفر ارزیابی وضعیت از شهر عكره ، كه شب گذشته شاهد ناآرامی در اوج گیری اخیر اسرائیل و فلسطین بود ، نتانیاهو تأیید كرد كه هیئت دولت درباره هدف قرار دادن یك وسیله نقلیه ارتش اسرائیل با یك موشك ضد تانك در پاكت بحث خواهد كرد. غزه ، كشته شدن در حداقل یکی از سربازان او و زخمی شدن دو نفر دیگر.

روزنامه تایمز اسرائیل به نقل از نتانیاهو با بیان اینکه “یک سری حوادث بهم پیوسته” وجود دارد ، افزود: ما از همه نیروهای خود برای محافظت از کشور در برابر دشمنان خارجی و ناآرامی های داخلی استفاده می کنیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>