نتانیاهو در پاسخ به س aboutال درباره “پخش”: انقلابی رخ خواهد داد … سوالات شما “احمقانه” هستند.

نتانیاهو در پاسخ به س aboutال درباره “پخش”: انقلابی رخ خواهد داد … سوالات شما “احمقانه” هستند.

[ad_1]

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مستعفی اسرائیل اعتراف کرد که نمی تواند قدرت را به دولت جدید اسرائیل تحویل دهد.

این در پاسخ به س fromال یکی از روزنامه نگاران در کانال 13 اسرائیل بود که از او پرسید: “آیا قدرت به طور منظم منتقل می شود؟”

نتانیاهو پاسخ داد ، “نه ، انقلابی در اینجا رخ خواهد داد. چه س stالات احمقانه ای.”

کنست بعداً روز یکشنبه (13 ژوئن) به ائتلاف جدید حاکم رای می دهد که به رهبری مشترک یامینا نفتالی بنت ، رهبر حزب و جائر لاپید ، رهبر مخالف ، رهبر حزب میانه ایش آتید ، رهبری می شود.

نتانیاهو ، که حزبش در آخرین انتخابات کنست اکثریت را به دست آورد ، با حمایت حداقل 61 عضو کنست نتوانست به یک ائتلاف حاکم برسد ، و این باعث می شود که دولت از 5 ماه مه از رهبر مخالف ، لاپید ، که موفق به گرفتن امضاها شد ، حکم را به تصویب برساند. نیاز به تشکیل ائتلاف حاکم در اسرائیل داشت.

طبق توافق ائتلاف حاکم بین لاپید و بنت ، این دو به نوبت در راس دولت قرار خواهند گرفت ، دومی سابق است.

نتایج بیست و چهارمین دوره انتخابات قانونگذاری کنست در تاریخ اسرائیل در مارس گذشته نتایج غیرقابل قانع کننده ای را برای صحنه سیاسی نشان داد و حزب لیکود به رهبری بنیامین نتانیاهو با 30 کرسی در کنست اکثریت را به دست آورد ، اما وی از سهمیه موجود در کنگره کناره گیری کرد. در اختیار داشتن حزب در انتخابات قبلی ، که بالغ بر 36 کرسی بود.

علاوه بر این ، بلوک جناح راست به رهبری نتانیاهو ، به همراه ائتلاف یامنا به رهبری نفتالی بنت ، نتوانستند به “تعداد طلایی” 61 کرسی در مقایسه با بلوک بدون نتانیاهو برسند و به این تعداد برسند ، اما احزاب او از سیاسی مختلف حمایت می کنند ایده ها.

توزیع بلوک برای بلوک نتانیاهو 52 کرسی است ، در حالی که برای بلوک ن نتانیاهو 57 کرسی ، برای ائتلاف یامینا 7 کرسی و برای فهرست کشورهای عربی به رهبری منصور عباس 4 کرسی است.

در 23 مارس ، اسرائیل پس از سه انتخابات متوالی اخیر ، چهارم انتخابات قانونگذاری خود را طی دو سال برگزار کرد ، در 9 آوریل 2019 ، 17 سپتامبر همان سال و 2 مارس سال گذشته.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>