نامه چرچیل به دوستش به حراج گذاشته شده است

نامه چرچیل به دوستش به حراج گذاشته شده است

[ad_1]

نامه 1929 نخست وزیر سابق بریتانیا در حراج هفته آینده در لندن به فروش می رسد وینستون چرچیل او در فکر ترک سیاست است.

همچنین بخوانید: 4270 پوند برای سیگار برگ دودی چرچیل

وی در نامه ای خطاب به دوستش ، سر فردریک پونسونبی ، نوشت چرچیل که بعداً در جنگ جهانی دوم نخست وزیر بریتانیا شد ، تمایل خود را برای پیگیری شغلی “جالب تر و پردرآمدتر” از عضویت در پارلمان اعلام کرد.

او نامه را در 8 آگوست 1929 ، هنگام عبور از اقیانوس اطلس پس از بحث در پارلمان نوشت ، که وی گفت: “مشخص بود که من تقریباً در مجلس نمایندگان تنها بودم.”

چرچیل اضافه کرد: “باید به خاطر داشته باشید که مجلس عوام تئاتر ابدی من است و اگر دیگر نتوانم نقش فعالی در آن ایفا کنم ، واقعاً زمان آن فرا رسیده است که از مسیر سیاسی تا حدودی سنگین به نفع دیگران دور شوم. مشاغل دلپذیر و پردرآمد در خارج از آن ».

بسیاری از مورخان ده سال بین سالهای 1929 تا 1939 را “سالهای نازا” وینستون چرچیل می دانند ، اگرچه وی با تعدادی از موضوعات از جمله هند و تهدید آلمان در دوران سلطنت آدولف هیتلر قبل از نخست وزیر شدن در 1940 ارتباط برقرار کرد.

این نامه در 15 سپتامبر در خانه بانهام به حراج گذاشته می شود و انتظار می رود بین 4000 تا 6000 پوند قیمت داشته باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>