می توانید از طریق 8110 پیام کوتاه به بنیاد یاشات کمک مالی کنید

می توانید از طریق 8110 پیام کوتاه به بنیاد یاشات کمک مالی کنید

[ad_1]

بنیاد یاشات ، که با حکم رئیس جمهوری جمهوری آذربایجان تاسیس شده ، این امکان را دارد که از طریق پیام کوتاه کمک مالی کند.

“سرویس ASAN” به APA گفت كه می توان با ارسال پیامك از همه اپراتورهای تلفن همراه به شماره كوتاه 8110 كمك ​​مالی به صندوق از 1 AZN به 50 AZN كرد. شما می توانید 1 AZN ، 3 AZN ، 5 AZN ، 10 اهدا كنید AZN ، 20 AZN و 50 AZN با وارد کردن شماره های 1 ، 3 ، 5 ، 10 ، 20 ، 50 در متن پیام کوتاه.

پس از ارسال پیام کوتاه ، شهروند پاسخی در رابطه با وضعیت پرداخت دریافت می کند. با پرداخت موفقیت آمیز – مشترکین گرامی ، شما با موفقیت XX AZN را به بنیاد یاشات اهدا کرده اید. بگذارید کسانی که به ما پیروزی داده اند با هم زندگی کنیم! برای استفاده آسان از سایر خدمات ، لطفاً اگر پول کافی در موجودی نیست موجودی خود را پر کنید – مشترکین عزیز ، پول کافی در موجودی خود ندارید. او از شما می خواهد تعادل خود را برای اهدا به بنیاد یاشات افزایش دهید – پاسخ مثبت است.

هنگامی که سیستم در حال ارتقا است یا مشکلی وجود دارد – مشترک گرامی ، به دلیل ارتقا fund سیستم ، پرداخت شما به صندوق YASHAT انجام نشده است. لطفا بعداً دوباره بررسی کنید اگر مبلغ پرداخت صحیح انتخاب نشده باشد – مشترک گرامی ، کدی که ارسال کردید نادرست است. پاسخ این است که شما می توانید با انتخاب یکی از مبالغ 1 ، 3 ، 5 ، 10 ، 20 ، 50 برای کمک مالی به بنیاد یاشات پرداخت کنید.

اگر مشترک شرکتی هستید – مشترک گرامی ، همانطور که مشترک شرکتی هستید ، پرداخت شما به صندوق YASHAT انجام نشده است. توصیه می شود از شماره اشتراک شخصی استفاده کنید.

در همان زمان ، بنیاد YASHAT این امکان را دارد که از طریق ASAN Ödeniş به صورت آنلاین پشتیبانی شود. برای این منظور ، شهروندان می توانند با انتخاب بخش “صندوق یاشات” که در اولین خط در بخش “محبوب ترین پرداخت ها” در پورتال asanpay.az است ، پرداختی را انجام دهند.

همچنین می توان از طریق حساب های بانکی و پایانه های پرداخت به صندوق کمک مالی کرد.

جزئیات بانک را می توان در لینک زیر یافت: http://vxsida.az/fa/annouces/1493

ویدئویی همراه با دستورالعمل برای اطلاعات بیشتر در مورد کمک های مالی از طریق پیام کوتاه: https://youtu.be/YN4yCBXMY40

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>