مسکو محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن COVID-19 را کاهش می دهد

مسکو محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن COVID-19 را کاهش می دهد

[ad_1]

سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو ، پایتخت روسیه ، امروز جمعه 13 اوت در وبلاگ شخصی خود اعلام کرد که مسکو برخی محدودیت های وضع شده به دلیل شیوع همه گیر ویروس کرونا ، کووید 19 را لغو کرده است.

سوبیانین گفت: “از امروز ، الزام اجباری برای انتقال حداقل 30 درصد از کارکنان شرکتها و سازمانها ، از جمله کارکنان بالای 65 سال و مبتلا به بیماریهای مزمن ، به کار از راه دور برداشته شده است.”

به گفته شهردار ، این شرط برای اطمینان از اندازه گیری دمای کارکنان قبل از شروع کار باقی می ماند.

وی افزود: الزام انجام آزمایش های دوره ای کرونا با حداقل 10 درصد از کارکنان در هر 15 روز نیز لغو شده است.

همچنین بخوانید: چین خواسته های WHO برای افشای منشاء کووید را رد می کند

علاوه بر این ، محدودیت های بازدید از باغ وحش ها ، از جمله غرفه های سرپوشیده ، برداشته شده است.

سوبیانین تأکید کرد: “سایر اقدامات پیشگیرانه هنوز ادامه دارد. مسکوها هنوز ملزم به استفاده از ماسک در مکان های عمومی و رعایت فاصله اجتماعی هستند” ، و خاطرنشان کرد: “رویدادهای جمعی نمی توانند برگزار شوند و محدودیت هایی برای بازدید از تئاتر ، سینما و کنسرت ها به قوت خود باقی است”. “.

به گفته شهردار ، مسکو به طور کلی به ریتم معمول زندگی بازگشته است.

سوبیانین گفت: “به لطف واکسیناسیون های جمعی و سایر اقدامات پیشگیرانه ، همه گیری همچنان رو به کاهش است.”

وی همچنین گفت که تعداد بستری های جدید در این شهر در مقایسه با اوج نیمه دوم ماه ژوئن بیش از نیمی کاهش یافته است و تعداد تخت های بیمارستان های کووید 19 امروز کمترین میزان از اوایل آوریل است. کمتر بیش از هفت هزار نفر ، افزود ، واکسیناسیون دسته جمعی را ادامه می دهد. تعداد مسکویت هایی که اولین واکسیناسیون خود را در این هفته دریافت کردند از چهار و نیم میلیون نفر فراتر رفت.

در همان زمان ، شهردار تاکید کرد که مسکو بر اساس تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی و پیش بینی های توسعه اپیدمی با احتیاط عمل خواهد کرد.

امروز ، روسیه 22،277 مورد جدید ابتلا به ویروس را ثبت کرده است و تعداد کل مبتلایان از ابتدای همه گیری به 6،557،068 رسیده است و مسکو ، پایتخت روسیه ، با 2529 مورد ، بیشترین سهم را در تعداد عفونت ها داشته است.

19 هزار و 368 نفر پس از بهبودی از ویروس در 24 ساعت گذشته بیمارستان را ترک کرده اند و مجموع بهبود یافتگان از این ویروس به 5 میلیون و 828 هزار و 972 نفر رسیده است.

و 815 مورد مرگ بر اثر ظهور کروناویروس در روسیه در 24 ساعت گذشته گزارش شده است (59 مورد از آنها در مسکو) و در مجموع 168.864 نفر جان خود را از دست داده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>