محصولات غیرقابل استفاده در فروشگاه مواد غذایی پیدا شد

محصولات غیرقابل استفاده در فروشگاه مواد غذایی پیدا شد

[ad_1]

آژانس ایمنی مواد غذایی جمهوری آذربایجان (FSA) بازار اوجگ ، متعلق به محمودوف نورلان باباگولو اوغلو ، واقع در خیابان محمد امین رسول زاده ، منطقه شماهی را مورد بازرسی قرار داد.

AQTA به APA گفت که در بازرسی از فروشگاه مواد غذایی 9.4 کیلوگرم پنیر هلندی منقضی شده با مارک “Rancho” ، 3 کیلوگرم روغن نباتی برای پخش با سبزیجات “Zolotava” و 1 کیلو کره با مارک “Ismayilli” پیدا شد. ” در طول تحقیقات ، هیچ مانعی در ورودی شرکت نصب نشده است ، رژیم دما مشاهده نشده است ، محصولات منقضی شده در همان یخچال و فریزر سایر محصولات ذخیره می شوند ، تعدادی از محصولات غذایی (سیب زمینی ، روغن و غیره) به طور مستقیم بر روی زمین ذخیره می شود. بر خلاف قوانین ذخیره سازی. معلوم شد که وی معاینه پزشکی را پشت سر نگذاشته است. تصمیم بر این شد که فروش محصولات منقضی شده در فروشگاه ممنوع و از بین برود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>