فرانسوی ها در دور دوم انتخابات محلی رأی دادند

فرانسوی ها در دور دوم انتخابات محلی رأی دادند

[ad_1]

پاریس – خبرگزاری فرانسه:
رأی دهندگان فرانسوی پس از دور اول در دور دوم انتخابات محلی رأی دادند که رکورد ممتنع و افت قابل توجه اکثریت را به رهبری امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و راست افراطی دید.

در دور اول ، از هر سه رأی دهنده دو نفر رای ممتنع دادند که فقط مشارکت در آنها 33٪ بود.

تحلیلگران بر این باورند که دلایل این عدم تمایل بین کسالت با سیاست و عدم تمایل به بیرون رفتن برای آخر هفته وجود دارد.

گابریل آتال ، سخنگوی دولت دیروز گفت که آنها از رای گیری الکترونیکی در آینده حمایت می کنند ، در حالی که دیگران به یک کمپین کوتاه مدت ، یک کمپین “سریع” در شبکه های اجتماعی برای تشویق رای دهندگان به حرکت خود اعتماد می کنند.

یک نظرسنجی که پنجشنبه گذشته منتشر شد نشان می دهد که فقط 36٪ از مردم فرانسه قصد دارند در دور دوم به پای صندوق های رای بروند.
دیروز ، جناح راست ، به نمایندگی از جبهه ملی ، در منطقه Provence-Alpes-Côte d’Azur (جنوب شرقی) به مقام اول رسید ، در حالی که رقابت بین نامزد راست گرای ملی گرایی Thierry Mariani و جناح راست Renault Muselie – که باید از خروج از لیست چپ سود ببرید – در منطقه ادامه خواهد یافت. این تنها منطقه ای است که به نظر می رسد حزب جبهه ملی در آن پیشرفت می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>