سرمایه گذاری اروپایی توافقنامه ای را برای توسعه فناوری هیدروژن در لهستان امضا کرد

سرمایه گذاری اروپایی توافقنامه ای را برای توسعه فناوری هیدروژن در لهستان امضا کرد

[ad_1]

بانک سرمایه گذاری اروپا و گروه فناوری هیدروژن لهستان ، با هماهنگی اتاق بازرگانی منطقه ای پومرنیا ، امروز سه شنبه توافق نامه مشورتی برای حمایت از سرمایه گذاری در فناوری هیدروژن پاک در لهستان و در داخل InnovFin – بودجه نوآوری اتحادیه اروپا را امضا کردند.

این توافق نامه – طبق بیانیه امروز بانک سرمایه گذاری اروپا – برای دستیابی به هدف اتحادیه اروپا از بی طرفی آب و هوا یا انتشار خالص انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 است ، جایی که هیدروژن خالص می تواند یک عامل اصلی در کاهش انتشار از حمل و نقل و حمل و نقل باشد. بخش صنعتی به منبع انرژی سبز تبدیل شود و همانطور که انتظار می رود. فناوری های هیدروژن بین 5 تا 10 سال قابل استفاده خواهند بود.

در بیانیه ای ، بانک افزود که این توافقنامه به منظور تقویت تلاش های مشترک در زمینه تحقیق ، توسعه و نوآوری در اجزای اصلی و ماشین آلات تولید هیدروژن (مانند الکترولیزرها ، پیل های سوختی و خودروهای هیدروژنی) ، علاوه بر پروژه های توسعه و استفاده نهایی از هیدروژن در صنعت را نشان می دهد.

در این بیانیه آمده است: تولید هیدروژن سبز بدون کربن بسیار گران است ، زیرا طرح Horizon 2020 ، به طور مشترک توسط کمیسیون اروپا و گروه بانک پشتیبانی می شود ، بیش از 2 میلیارد یورو مشاوره و بودجه ارائه می دهد. پشتیبانی از پروژه هایی که از فن آوری هیدروژن استفاده می کنند.

قابل ذکر است که گروه بانکی سرمایه گذاری اروپا برای تسهیل و تسریع دسترسی به بودجه لازم برای شرکتها ، از طریق مشترک InnovFin – اتحادیه اروپا برای تأمین مالی نوآوران و برنامه افق 2020 ، 5.2 میلیارد یورو برای تأمین مالی پروژه های لهستان اختصاص داده است. و بازیکنان نوآور در اروپا.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>