سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند اولویت واکسیناسیون را به معلمان اختصاص دهید

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند اولویت واکسیناسیون را به معلمان اختصاص دهید

[ad_1]

توصیه شده سازمان بهداشت جهانی و یونیسف امروز معتقد است که معلمان و کارکنان مدارس باید در گروه های اولویت دار برای واکسیناسیون HIV قرار گیرند. ویروس کرونا به مدارس اروپا و آسیای مرکزی اجازه دهید درهای خود را باز نگه دارند.

در بیانیه مشترک دو سازمان ملل متحد آمده است که اقدامات برای اطمینان از باز ماندن مدارس در طول همه گیری “شامل اعطای واکسن کووید -19 به معلمان و سایر کارکنان مدارس به عنوان بخشی از جمعیت است که مشمول برنامه های ملی واکسیناسیون هستند”. این توصیه ، که همچنین بر لزوم “واکسیناسیون آسیب پذیرترین جمعیت” تأکید می کند ، با از سرگیری مدارس پس از تعطیلات تابستانی ارائه شد.

در همین حال ، CNN گزارش داد که بسیاری از بیمارستان ها در ایالات متحده آمریکا جنوب به دلیل افزایش تعداد مبتلایان به کووید از کمبود اکسیژن رنج می برد.

این شبکه آمریکایی به نقل از دانا کراس ، مدیر تجهیزات یک شرکت متخصص در ارائه خدمات درمانی بسیار م ،ثر ، گفت که با افزایش روزافزون تعداد عفونت های کووید ، تقاضای اکسیژن در بیمارستانی که قادر به برآوردن این نیازها نیستند افزایش یافته است. کراس گفت: “آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد این است که میزان اکسیژن در بیمارستان ها به 10-20 been کاهش یافته است که برای تأمین نیازهای یک یا دو روز کافی است.” این وضعیت بسیار بحرانی است. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>