روسیه برای حفظ منافع دولت ، با هلیکوپتر به قطب شمال حمله کرد

روسیه برای حفظ منافع دولت ، با هلیکوپتر به قطب شمال حمله کرد

[ad_1]

وزارت حفاظت غیرنظامی ، فوریت های اضطراری و امدادرسانی بلایای فدراسیون روسیه پس از امضای توافق نامه برای تامین چهار فروند بالگرد Mi-8AMTSH-VA در قطب شمال ، فتح قطب شمال را آغاز کرد.

الازهر از دانش آموزان می خواهد تا سریعاً خواسته های خود را قبل از تاریخ رسمی بسته شدن ثبت کنند

این سند توسط الکسی کوزلوف ، مدیرعامل شرکت هواپیمایی Azlam Audi Aviation و ویکتور یاتسوتسنکو ، نایب رئیس Emircom روسیه امضا شد. بر اساس مفاد قرارداد ، قرارداد ثابتی برای تحویل چهار فروند بالگرد Mi-8AMTSH-VA به وزارتخانه در سپتامبر 2021 امضا می شود و دو هلیکوپتر در سال 2022 و دو فروند دیگر در سال 2023 به مشتری تحویل داده می شود.

کوزلوف گفت که هواپیما چندین هزار ساعت در قطب شمال پرواز کرده و در شرایط شدید شمالی عالی بوده است و تاکید کرد که سیستم گرمایش منحصر به فرد واحدهای حمل و نقل به هلیکوپتر اجازه می دهد تا موتورها را حتی در شدیدترین سرما فوراً روشن کند. برای سازماندهی پروازهای گروهی واکنش اضطراری بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: این توافقنامه برای توسعه سیستم امنیتی در منطقه قطب شمال مهم است ، زیرا چنین هلیکوپترهایی در اطفاء حریق طبیعی ضروری هستند و می توانند تخلیه های پزشکی را انجام دهند و امدادگران را به مناطق صعب العبور برساند. آنها برای کار طراحی شده اند. در عرض جغرافیایی شمالی شرایطی که در دماهای پایین و بارهای شدید باد مشخص می شود.

ویکتور یاتسوتسنکو ، نایب رئیس Emircom روسیه نیز گفت که بالگرد Mi-8AMTSh-VA بطور خاص برای عملیات در مناطق شمالی طراحی شده است ، با توجه به نیاز روزافزون به حفاظت از منافع دولتی در قطب شمال و شمال دور.

ویژگی های اصلی طراحی شامل یک سیستم منحصر به فرد برای گرم کردن سیستم روغن و واحدهای انتقال است که اجازه می دهد موتورهای هلیکوپتر در دمای پایین تا 60- درجه سانتیگراد روشن شوند ، Mi-8AMTSh-VA نیز مجهز به عایق حرارتی بهتر بدنه است. پرده های عایق ، ستون های تجهیزات گرمایش جیره گرم برای خدمه و پرسنل منتقل شده.

برای پروازهای طولانی ، مخازن سوخت اضافی اضافی نصب می شود تا هلیکوپتر بتواند بیش از 7 ساعت با برد 1400 کیلومتر پرواز کند. ایمنی خدمه و مسافران با استفاده از لباس های مخصوص بقا بهبود می یابد.

تولید سری بالگرد Mi-8AMTSH-VA در کارخانه هوانوردی Ulan-Ude در سال 2015 آغاز شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>