رئیس جمهور الهام علی اف ریاست یک کنفرانس ویدیویی درباره نتایج سال 2020 را بر عهده دارد.

رئیس جمهور الهام علی اف ریاست یک کنفرانس ویدیویی درباره نتایج سال 2020 را بر عهده دارد.

[ad_1]

کنفرانس ویدئویی ویژه نتایج سال 2020 در 6 ژانویه به ریاست الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان برگزار شد.

APA گزارش داد كه الهام علی اف رئیس جمهور در این نشست سخنرانی كرد. رئیس دولت گفت که نتیجه اصلی سال 2020 آزادسازی سرزمین های ما از اشغال است. آذربایجان در 44 روز یک پیروزی تاریخی بدست آورد ، سرزمینهای خود را آزاد کرد ، ضربات شکننده ای به دشمن وارد کرد و ارمنستان را شکست داد.

“الهام علی اف” رئیس جمهور با اشاره به اینکه هیچ تفاوتی بین گفتار و کردار ما وجود ندارد ، گفت: “پیروزی شکوهمند ما اراده قوی ما ، اراده قوی مردم ما را به جهانیان نشان می دهد ،” قدرت اقتصادی و نظامی.

رئیس جمهور الهام علی اف گفت انتخابات پارلمانی این کشور در سال 2020 برگزار شد ، گفتگو با احزاب سیاسی افزایش یافته و اصلاحات پرسنلی ادامه داشته است. وی در مورد کارهای انجام شده برای از بین بردن اثرات همه گیری صحبت کرد.

رئیس دولت خاطرنشان کرد: اگرچه اقتصاد در سال گذشته بیش از 4 درصد کاهش یافت ، اما صنعت غیرنفتی ما بیش از 11 درصد رشد کرد. علاوه بر این ، کشاورزی ، متوسط ​​دستمزد و حقوق بازنشستگی ماهانه افزایش یافته و منابع صندوق نفت کاهش نیافته ، بلکه افزایش یافته است. به این ترتیب ، آذربایجان ذخایر ارزی خود را حفظ کرد.

در پایان سال ، در تاریخ 31 دسامبر ، رئیس جمهور الهام علی اف گفت خبر خوب دیگری نیز رسیده است: کریدور گاز جنوبی ، آخرین بخش آن ، TAP ، کاملاً به بهره برداری رسیده است. برای اولین بار در تاریخ ، گاز آذربایجان در اروپا است. این دستاورد تاریخی ما است.

رئیس جمهور الهام علی اف از کار سازمان های بین المللی در کشورمان ، بالا بردن رتبه آذربایجان در گزارش انجام تجارت جهانی بانک جهانی ، جایگاه 28 خود در میان 190 کشور و گنجاندن آن در 10 اصلاح کننده برتر ، ستایش کرد. رئیس دولت همچنین در گزارشی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس ، موفقیت های آذربایجان را ذکر کرد. رئیس جمهور الهام علی اف تأکید کرد که امسال کارهای گسترده ساخت و ساز در زمین های تخلیه شده انجام می شود و دستورالعمل هایی را در این زمینه ارائه داد.

گزارش ها در جلسه شنیده شد.

***

16:04

کنفرانس ویدئویی ویژه نتایج سال 2020 در 6 ژانویه به ریاست الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان برگزار شد.

APA گزارش داد که سرویس مطبوعاتی رئیس جمهور این موضوع را اعلام کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>