دو مدیر LLC به دلیل ثبت هزاران نفر از شهروندان بر اساس اطلاعات نادرست در پورتال مجوز دستگیر شدند

دو مدیر LLC به دلیل ثبت هزاران نفر از شهروندان بر اساس اطلاعات نادرست در پورتال مجوز دستگیر شدند

[ad_1]

در نتیجه اقدامات مشترک انجام شده توسط وزارت کشور (MI) و خدمات مالیاتی امور خارجه وزارت اقتصاد ، برخی از شهروندان اجازه داشتند به طور غیرقانونی با ثبت نام در پورتال “Permission.e-gov” از پست های ویژه قرنطینه در کشور عبور کنند. az “بر اساس اطلاعات و اسناد نادرست. عاملان این حادثه بازداشت شده اند.

سرویس مطبوعاتی وزارت کشور به APA گفت که در طی این عملیات مشخص شد که صمد حسین زاده ساکن باکو ، بنیانگذار و مدیر یکی از شرکت ها ، بیش از 1000 شهروند شرکت خود را در ازای دریافت پول به طور غیرقانونی استخدام کرده است. بدون پست قرنطینه.

آمیل احمدوف ، بنیانگذار و مدیر یک LLC دیگر ، نیز در طی یک عملیات مشابه دیگر توسط کارمندان دو سازمان دولتی بازداشت شد. در طول تحقیقات مشخص شد که وی بر اساس اطلاعات و اسناد نادرست بسیاری از شهروندان را در پورتال “allow.e-gov.az” ثبت کرده است که گفته می شود آنها در شرکت وی کار می کردند. بنابراین ، امیل احمد اف به طور غیرقانونی شرایطی را برای عبور این افراد از نقاط قرنطینه ویژه در کشور ایجاد کرد.

در طی تحقیقات مشخص شد که هیچ یک از افراد ثبت نام غیرقانونی در فعالیت های ذکر شده در پورتال شرکت نکرده و مجوزهای آنها باطل شده است.

دادرسی کیفری تحت هنر آغاز شده است. 139-1.1 قانون مجازات (نقض رژیم ضد اپیدمی ، بهداشت – بهداشت یا قرنطینه). دادگاه منطقه در نریمانوف تصمیم به دستگیری مدیران شرکت های صمد حسین زاده و امیل احمدوف گرفت. تحقیقات مربوطه و عملیات جستجو در حال انجام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>