دولت جو بایدن پیش نویس بودجه دفاعی سال 2022 را به کنگره ارائه می کند.

دولت جو بایدن پیش نویس بودجه دفاعی سال 2022 را به کنگره ارائه می کند.

[ad_1]

دولت جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا گفت كه پیش نویس بودجه دفاعی برای سال مالی 2022 را كه پیش بینی می كند افزایش هزینه به 753 میلیارد دلار باشد و توانایی مخالفت با روسیه و چین را به كنگره ارائه كرده است.

پیش نویس بودجه شامل 715 میلیارد دلار هزینه پنتاگون با افزایش 2.7 درصدی حقوق و 38 میلیارد دلار دیگر برنامه های دفاعی برای FBI ، وزارت انرژی و سایر ارگان های دولتی است.

همچنین بخوانیدکاخ سفید: حملات سایبری اجلاس بایدن و پوتین را به تأخیر نمی اندازد

کل هزینه های بودجه 753 میلیارد دلار است که 1.7 درصد بیشتر از بودجه 2021 است.

در پیش نویس بودجه بودجه ای برای تولید و آزمایش سلاح های مافوق صوت و سایر سیستم های نسل بعدی به عنوان بخشی از تلاش ها برای توسعه توانایی های نظامی با هدف مقابله با روسیه و چین فراهم شده است.

قرار است بیش از 5 میلیارد دلار برای طرح بازدارندگی اقیانوس آرام هزینه شود ، که هدف آن بازدارندگی چین و تمرکز بر رقابت در منطقه هندو-اقیانوس آرام با توسعه توانایی های سیستم های راداری ، ماهواره ای و موشکی است.

به ویژه ، پنتاگون قصد دارد هزینه های موشک های Tomahawk و Standard Missile 6 را افزایش دهد.

برای تجهیز مجدد نیرو به سیستمهای مدرن تر ، پیش نویس بودجه 112 میلیارد دلار برای تحقیق هزینه شده است.

همچنین مقرر شده بودجه برخی از خریدها از جمله کاهش خرید تانک های آبرامز M1 از 102 به 70 تانک در سال مالی آینده و خرید 8 کشتی جنگی جدید در مقایسه با 12 مورد در برنامه قبلی ، کاهش یابد. در مجموع ، به دلیل کاهش خرید برخی از تجهیزات ، 2.8 میلیارد دلار برای سایر نیازها پس انداز می شود.

از جمله اولویت های پنتاگون خرید 85 فروند هواپیمای جنگنده مدرن F-35 و افزایش بودجه نیروهای فضایی از 2 میلیارد دلار به 17.4 میلیارد دلار است.

دولت بایدن 27.7 میلیارد دلار در مدرن سازی سه گانه هسته ای ایالات متحده سرمایه گذاری می کند. موشک های زمینی ، زیردریایی های مسلح به هسته ای و بمب افکن های استراتژیک.

این بودجه همچنین شامل هزینه 617 میلیون دلار برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی است که بایدن یکی از اولویت های سیاسی خود را در طول مبارزات انتخاباتی اعلام کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>