دلتا به آمریکا حمله می کند … بالاترین آمار از ابتدای سال

دلتا به آمریکا حمله می کند … بالاترین آمار از ابتدای سال

[ad_1]

یک منبع پزشکی در واشنگتن از افزایش 40 درصدی تعداد عفونت های تاج “جهش یافته در دلتا” خبر داد و خاطرنشان کرد که تعداد ویزیت های بیمارستانی به دلیل گسترش سریع فشار در بخش هایی از کشور به بالاترین حد در شش ماه گذشته رسید. میزان واکسیناسیون هنوز پایین است.

به گزارش رویترز ، داده های بهداشت عمومی نشان می دهد که میانگین تعداد مبتلایان به کووید -19 در سه روز متوالی به 100000 نفر در سراسر کشور رسیده است که در هفته گذشته 35 درصد افزایش یافته است.

بر اساس یک مطالعه محلی ، لوئیزیانا ، فلوریدا و آرکانزاس بیشترین تعداد مجروحان را دارند ، در حالی که 18 درصد مرگ و میرها از اوایل ماه اوت گزارش شده است.

روز یکشنبه ، مدیر موسسه ملی بهداشت ، فرانسیس کالینز ، هشدار داد که این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر است.

فرانسیس کالینز این هفته به ABC گفت: “ما نباید به جایی می رسیدیم که بودیم.”

کالینز افزود: “بله ، ما شکست می خوریم.”

گسترش شدید عفونت ها با دلتا جهش یافته تاج منجر به افزایش تعداد کل عفونت های روزانه جدید در ایالات متحده به 118000 نفر شده است که بالاترین سطح ثبت شده از ماه فوریه در این کشور است و تعداد مرگ و میر نیز افزایش یافته است. 89 درصد در دو هفته گذشته ، اگرچه در سایر نقاط جهان اندکی کاهش یافته است.

بیمارستان های کودکان در ایالات متحده مانند فلوریدا نیز “شلوغ” هستند و جوانان به طور فزاینده ای تحت تأثیر قرار می گیرند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده گفتند که ایالات متحده از صبح یکشنبه 351 میلیون و 400930 دوز واکسن کووید -19 در کشور داده و 407 میلیون و 561 705 دوز را توزیع کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>