دستیار وزیر خارجه از سفر به چین خبر داد

دستیار وزیر خارجه از سفر به چین خبر داد

[ad_1]

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرده است که معاون وزیر وندی شرمن در تاریخ 25 ژوئیه به عنوان بخشی از تور آسیایی خود به چین سفر خواهد کرد ، که بالاترین بازدید یک مقام آمریکایی از پکن در چند ماه گذشته است.

وزارت امور خارجه روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: شرمن با مقامات چینی و وزیر امور خارجه وانگ یی ملاقات می کند تا “مناطقی که ما در مورد اقدامات جمهوری خلق چین نگرانی جدی داریم و همچنین مناطقی که منافع ما منطبق است” بحث کند. طبق آژانس 21 ژوئیه. اخبار رویترز.
در بیانیه افزود: “این بحث ها بخشی از تلاش فعلی ایالات متحده برای انجام مبادله ای آزاد با مقامات چینی برای ارتقا interests منافع و ارزش های ایالات متحده و مدیریت روابط با مسئولیت پذیری است.”

انتظار می رود سفر شرمن در محافل سیاست خارجی باشد و می تواند زمینه را برای مبادلات بیشتر و دیدار احتمالی جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا و شی جین پینگ ، رهبر چین در سال جاری ، احتمالاً در حاشیه نشست G20 در ایتالیا ، پایان ماه اکتبر فراهم کند.

همچنین بخوانید: 46 جنگجوی طالب در حملات هوایی در افغانستان کشته و زخمی شدند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>