در رابطه با سوزاندن جسد یک سرویس دهنده آذربایجانی توسط ارامنه یک پرونده جنایی تشکیل شده است

در رابطه با سوزاندن جسد یک سرویس دهنده آذربایجانی توسط ارامنه یک پرونده جنایی تشکیل شده است

[ad_1]

برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی ویدئویی را منتشر کردند که نشان می دهد جسد یک نفر از نیروهای آزربایجانی توسط نیروهای مسلح جمهوری ارمنستان و یک غیرنظامی سوخته است.

دادستانی کل به APA گفت که یک پرونده جنایی تحت مواد مربوطه قانون کیفری جمهوری آذربایجان تشکیل شده است ، زیرا تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دادستانی کل و دادستانی نظامی نشان می دهد که این فیلم واقعیت را منعکس می کند.

اکنون اقدامات تحقیقاتی لازم برای شناسایی مجرمان و انجام کلیه اقدامات ممکن برای محاکمه آنها در مکانیزم قانونی موجود و قوانین بین المللی انجام خواهد شد.

در همان زمان ، علیرغم اینکه دادستانی کل جمهوری آذربایجان تحقیقات جنایی را درباره این فیلم ها آغاز کرده و اطلاعات دقیق را در اختیار مردم قرار داده است ، متأسفانه طرف ارمنی درباره جنایات علیه نیروهای نظامی و غیرنظامی آذربایجانی تحقیق نمی کند. اقدامی نمی کند

دادستانی کل جمهوری آذربایجان ارمنستان از نهادهای اجرای قانون می خواهد تا با انجام اقدامات قانونی جدی علیه جنایات جنگی علیه شهروندان آذربایجانی مطابق با هنجارها و اصول حقوق بین الملل ، تحقیقات باز و صادقانه را انجام دهند و جامعه جهانی را مطلع سازند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>