در داروخانه به جای کاندوم چه بگوییم

خرید کاندوم

در داروخانه به جای کاندوم چه بگوییم

خرید کاندوم بدون خجالت

هنگامی که برای خرید کاندوم به فروشگاهی مراجعه می کنید، نباید با صدای رسا جلوی افراد دیگر که ممکن است خانم و آقا و یا یک بچه یا نوجوان کنجکاو هم در بینشان باشد درخواستتان را با تمام جزئیات بگویید، ولی نباید خریدی کورکورانه که با خواسته و احتیاج شما مطابق نیست، در این مورد داشته باشید.می توانید برای خواندن مرجع ما کلیک کنید

شما برای خرید کاندوم مناسب و مطابق با خواسته و احتیاج خویش می توانید از چندین روش اقدام کنید:


در صورتیکه تصمیم خرید حضوری دارید، زمانی که به فروشگاه مراجعه می کنید، چنانچه مرد هستید فروشنده ی مرد و چنانچه خانم هستید، فروشنده خانم را در قسمتی که خلوت تر است صدا کنید و کاندوم مورد نظرتان را با تمام جزئیات از وی بخواهید.


درصورتی که شرایط مناسبی نیست و یا روی گفتنش را ندارید می توانید ویژگی های کاندوم مورد نظرتان را روی یک کاغذ نوشته و به فروشنده بدهید. بهتر است زمان خرید کاندوم، تعداد بیشتری بخرید تا مجبور نباشید هربار به این منظور به داروخانه مراجعه کنید.

 

از سایر راه های خرید کاندوم، خرید غیر حضوری و اینترنتی است. شما می توانید کاندوم مطابق با خواسته و نیازتان را در سایت های فروشگاه های مطمئن انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>