در تیراندازی در فلوریدا چهار نفر کشته شدند

در تیراندازی در فلوریدا چهار نفر کشته شدند

[ad_1]

امروز یکشنبه ، 5 سپتامبر ، پلیس آمریکا اعلام کرد 4 نفر در تیراندازی در شهر لیکلند کشته و عامل جنایت که جلیقه ضد گلوله بر تن داشت ، در نزدیکی خانه ای با مین دستگیر شد.

در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی ، کلانتر حریص جاد کلانتری منطقه گفت که تیراندازی حدود ساعت 4:30 بامداد روز یکشنبه در خانه شمال لیکلند آغاز شد.

وی گفت نیروهای امنیتی گزارشی دریافت کرده اند که صدای تیراندازی را شنیده اند و در بدو ورود مردی را در جلیقه ضد گلوله پیدا کردند که آماده مبارزه با سلاح بود.

او توضیح داد که این مرد به داخل خانه فرار کرده و با یکدیگر تبادل آتش کرده و مهاجم را مجروح کرده است که بعداً خانه را ترک کرده و خود را تسلیم نیروهای امنیتی کرده است.

پلیس و کلانتری اجساد چهار نفر را در خانه پیدا کردند ، دو زن ، یک مرد و یک نوزاد ، علاوه بر یک دختر 11 ساله که چندین بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>