در تأیید مکاشفه “دروازه اخبار الیوم” .. تشکیل کامل دولت اسرائیل الحكومة

در تأیید مکاشفه “دروازه اخبار الیوم” .. تشکیل کامل دولت اسرائیل الحكومة

[ad_1]

بلوک تغییر در اسرائیل ، با وابستگی های مختلف ، به توافقاتی برای تشکیل دولت جدید اسرائیل دست یافته است که دولت بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر فعلی را ساقط می کند ، که قبلا قادر به تشکیل دولت با حمایت اکثریت اعضا نبود. کنست

یار لاپید ، رهبر حزب مخالف ، رهبر حزب یش آتید ، یک ساعت قبل از پایان مهلت تشکیل دولت ، موفق شد با توجه به اختیاراتی که به وی داده شده ، دستورالعمل های لازم برای تشکیل دولت جدید را بدست آورد.

با توجه به این موضوع ، جائر لاپید و نفتالی بنت ، رهبر حزب تندرو یامینا ، در راس دولت جایگزین می شوند ، دومی پیشین است.

تشکیل دولت اسرائیل

براساس وب سایت اسرائیلی گلوبوس ، نخست وزیر نخست وزیر نفتالی بنت به مدت دو سال و جائر لاپید معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه خواهد بود.

وزیر دفاع بنی گانز ، رهبر حزب آبی و سفید ، سمت خود را به عنوان وزیر ارتش اشغال حفظ خواهد کرد ، در حالی که آویگدرو لیبرمن ، رهبر حزب اسرائیل خانه ما ، سمت وزیر دارایی را بر عهده خواهد گرفت.

گیدئون سار ، رهبر حزب امید جدید ، وزیر دادگستری خواهد بود ، و آیلت شاكد وزیر كشور.

مروا میهائلی ، رهبر حزب چپ گرای ترود ، مسئولیت وزیر حمل و نقل و ارتباطات را بر عهده خواهد گرفت ، در حالی که اومر لار لو وزیر امنیت داخلی را به عهده خواهد گرفت.

Zeev Alikin وزیر ساخت و مسکن خواهد بود ، در حالی که وزارت آموزش و پرورش به Ifat Shasha Beaton خواهد رفت و Nicean Horowitz به عنوان وزیر بهداشت عهده دار خواهد شد.

تامار سندبرگ وزیر محیط زیست خواهد بود ، در حالی که عائو فری وزیر همکاری های منطقه ای خواهد بود.

ماتان کهنه وزیر ادیان ، مرو کوهن وزیر برابری اجتماعی ، هلی تروپر وزیر فرهنگ و جواز هندل وزیر ارتباطات می شوند.

یکشنبه گذشته ، پورتال اخبار الیوم ، به نقل از منابع آگاه ، تشکیل احتمالی دولت جدید اسرائیل را فاش کرد.

و تشکیلات دولتی که چند روز پیش توسط پورتال اخبار الیوم رونمایی شد از همان تشکیلات استفاده کرد ، که منجر به توافق در مورد تشکیل دولت بین بلوک های تغییر در اسرائیل شد ، که برای حذف نتانیاهو از قدرت.

همچنین بخوانید خصوصی | با سرنگونی نتانیاهو ، تشکیل کامل دولت اسرائیل امکان پذیر است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>