دادستان کل کشور با سفیر لهستان در آذربایجان دیدار کرد

دادستان کل کشور با سفیر لهستان در آذربایجان دیدار کرد

[ad_1]

در تاریخ 18 ژانویه ، کامران علی اف دادستان عمومی جمهوری آذربایجان با رافال پوبورسکی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری لهستان در آذربایجان دیدار کرد.

دادستانی کل به APA گفت که دادستان کل در مورد روابط سنتی دوستی و مشارکت بین آذربایجان و لهستان ، وجود روابط تجاری در همه زمینه ها و همکاری بین سازمان های اجرای قانون کشورهای ما صحبت کرده است.

علی اف خاطرنشان کرد: مناطق تحت نظارت بین المللی آذربایجان که تقریباً سی سال توسط ارمنستان اشغال شده بود ، با هدایت رئیس جمهوری جمهوری آذربایجان ، فرمانده کل قوا مظفر الهام علی اف ، مطابق با موازین و اصول حقوق بین الملل ، از جمله قطعنامه ها ، آزاد شد. وی تأکید کرد که تمامیت ارضی را احیا کرده است.

علی اف از مشارکت سفارت لهستان در جلسات توجیهی سازمان دادستانی کل برای جنایاتی که نیروهای مسلح ارمنستان علیه مردم غیرنظامی کشورمان مرتکب شده اند ، تشکر کرد.

سفیر رافال پوبورسکی با ابراز تشکر از استقبال گرم ، ضمن اشاره به روابط دوجانبه ، تأکید کرد که لهستان به روابط با آذربایجان اهمیت زیادی می دهد و روابط دو کشور در بالاترین سطح و موفقیت در حال توسعه است به طور خاص ، اشاره شد که لهستان تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان را به رسمیت می شناسد ، حمایت می کند و امیدوار است و صلح و ثبات بیشتر در منطقه برقرار خواهد شد.

رافال پوبورسکی با اشاره به اهمیت ادامه همکاری در سازمان های بین المللی و روابط دوجانبه ، روابط دوستانه بین رهبران دو کشور را در تقویت بیشتر همکاری بین وزارتخانه ها ، ادارات مختلف ، سازمان های اجرای قانون و دادستان ها عنوان کرد.

کامران علی اف دادستان کل کشور بر اهمیت پیشنهاد سفیر رافال پوبورسکی تأکید کرد وی به احتمال ادامه همکاری بین دادستانی های دو کشور در مبارزه با فساد ، پولشویی ، تروریسم و ​​سایر جرایم بین المللی در برنامه های مختلف بین المللی اشاره کرد.

در این نشست سایر موضوعات مورد علاقه متقابل بحث و تبادل نظر شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>