دادستان شهر باکو به دادستان های منطقه دستور می دهد تا افرادی را که با اسلحه زندگی می کنند ثبت کنند

دادستان شهر باکو به دادستان های منطقه دستور می دهد تا افرادی را که با اسلحه زندگی می کنند ثبت کنند

[ad_1]

امروز ، دادستانی شهر باکو یک کنفرانس ویدیویی برگزار کرد و در مورد کارهای انجام شده در زمینه مبارزه با جرم و بی قانونی در سال 2020 ، تقویت حاکمیت قانون ، حمایت از حقوق و آزادی های شهروندان و وظایف پیش رو بحث و گفتگو کرد.

APA گزارش داد که خداوند قبل از این دیدار فرزندان شجاع آذربایجان را که در جنگ بزرگ میهنی به شهادت رسیدند ، برکت داده و برای پیشکسوتان ما آرزوی شفابخشی می کند.

ایلگار آباسوف ، دادستان شهر باکو ، دادستان شهر باکو ، در افتتاحیه این نشست گفت که سال 2020 با وقایع قابل توجهی برای کشور ما همراه بود. واقعه اصلی که سال گذشته را برای کشور ما رقم زد ، بر خلاف سایر کشورها ، آزادسازی سرزمینهای اشغالی ما از اشغال دشمن در نتیجه اراده سیاسی و رهبری رئیس جمهوری جمهوری آذربایجان ، فرمانده کل نیروهای مسلح الهام علی اف بود. بود.

اگرچه وضعیت جبران خسارت در دادستانی مطلوب ارزیابی شده است ، اما به دادستانی دستور داده شده است که اقدامات به موقع را برای افزایش خسارت وارده در تحقیقات انجام دهد و اقدامات تحقیقاتی فشرده را برای جستجوی اموال به دست آمده از طریق جرم انجام دهد.

در همان زمان ، به عنوان یکی دیگر از موارد مورد نگرانی ، به دادستان های منطقه دستور داده شد که اقدامات پیشگیرانه مناسبی را به همراه سازمان های اجرای قانون محلی برای ثبت نام مناسب افرادی که با اسلحه در محله های پایتخت زندگی می کنند ، انجام دهند.

در این نشست علاوه بر نتایج مثبتی که در طول دوره گزارش به دست آمده است ، کاستی ها نیز برجسته شده است. علاوه بر این ، تحقیقات فشرده و عملیات جستجو برای شناسایی سریع و پیگرد قانونی جرایم مربوط به قتل با عمد ، سرقت و حوادث رانندگی و همچنین سرقت های مربوطه و جستجوی افراد گمشده در جریان است. آنها بر لزوم رفع نواقص در انجام تحقیقات و راهنمای رویه ای تحقیقات تأکید کردند. در همان زمان ، دستورالعمل های خاصی برای تجزیه و تحلیل کاستی ها ، نقض قانون و تعلل در تحقیقات و پیگرد قانونی و تکرار نشدن آنها در آینده داده شد.

در جلسه عملیاتی ، دادستان های مناطق تابعه باکو در این باره صحبت کردند و اظهار داشتند که اقدامات لازم برای رفع نواقص انجام خواهد شد.

ایلگار آباسوف در جمع بندی این نشست گفت كه كارمندان دادستانی شهرستان به منظور محافظت از منافع دولت ما ، ثبات سیاسی – سیاسی پایدار و صلح در كشور ، برای تقویت مبارزه با جرم و همه بی قانونی به كار خود با سایر نهادهای اجرای قانون ادامه خواهند داد. وی ابراز اطمینان کرد که آنها اطمینان خواهند داد که اقدامات لازم در جهت حمایت صحیح از حقوق و آزادی های آنها انجام شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>