ترامپ در اولین راهپیمایی خود پس از ترک کاخ سفید به طرفداران اوهایو خطاب کرد

ترامپ در اولین راهپیمایی خود پس از ترک کاخ سفید به طرفداران اوهایو خطاب کرد

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته است در اولین تجمع بزرگ سیاسی خود از زمان ترک کاخ سفید اوهایو ، که بزودی شاهد انتخابات میان دوره ای سال آینده است ، در جمع حامیان خود سخنرانی کند.

ترامپ می خواهد از ماکس میلر نامزد محافظه کار در مقابل نماینده منتخب اوهایو یعنی بانتونی گونزالس که با او در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان نامزد می شود ، حمایت کند. گونزالس پس از طوفان حادثه کاپیتول به استیضاح رای داد.

رئیس جمهور پیشین ، ممنوع از شبکه های اجتماعی و مسائل حقوقی ، به نظر می رسد آماده نامزدی در انتخابات سال 2024 است ، اما آینده سیاسی خود را اعلام نکرده است.

ترامپ از زمان خروج از واشنگتن در ژانویه ، دو سخنرانی مهم انجام داده است ، یکی از سخنان تلافی جویانه کارولینای شمالی در اوایل ماه جاری بود ، که در آن وی بر عدم توانایی خود در پذیرش شکست پیش از انتخابات خود در سال 2020 توسط جو بایدن تأکید کرد.

ترامپ همچنین در کنفرانس سالانه همه محافظه کاران در ماه فوریه سخنرانی کرد ، که با فضای پرشور رویداد معروف او در فضای باز مطابقت نداشت.

این میلیاردر با حضور در یک تجمع پر سر و صدا پیش بینی شده در یک مرکز نمایشگاهی در ولینگتون ، اوهایو ، در حمایت از نامزد محافظه کار ماکس میلر ، دستیار سابق ترامپ ، اعلام کرد که می خواهد به عنوان یک نیروی قابل توجه در تلاش های حزب جمهوری خواه برای به دست آوردن دوباره کنترل سنا باقی بماند. و نمایندگان مجلس عوام سال آینده.

به ویژه ، وی آمادگی خود را برای کمک به نامزدهایی که از جنبش او حمایت می کنند “خاطرنشان کرد:” آمریکا را دوباره بزرگ می کند “.

مجلس نمایندگان رئیس جمهور سابق را به “دامن زدن به شورش” در پایتخت متهم کرده است. ده جمهوری خواه و دموکرات به استیضاح رئیس جمهور رأی دادند ، اما سنا آن را توجیه کرد. و اکنون ترامپ در تلاش است تا جمهوری خواهانی را كه به استیضاح وی رأی داده اند ، بی اعتبار سازد ، از بانتونی گونزالس ، نماینده بركنار اوهایو ، كه میلر در گروه اصلی حزب جمهوری خواه علیه او می جنگد ، بی اعتبار است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>