تخلیه فرودگاه کابل در پی هرج و مرج بمب گذاری انتحاری از سر گرفته می شود

تخلیه فرودگاه کابل در پی هرج و مرج بمب گذاری انتحاری از سر گرفته می شود

[ad_1]

این قانون امروز شنبه 28 اوت در فرودگاه کابل جایگزین هرج و مرج شد در حالی که جنگجویان طالبان افغان هایی را که قصد داشتند با اتوبوس کشور را ترک کنند تا پایانه مسافربری اصلی فرودگاه را ترک کنند و نیروهای آمریکایی را تخلیه و اسکان دهند ، همراهی می کردند.

صحنه های تلاش ده ها هزار نفر برای ورود به فرودگاه ، به امید سوار شدن به هواپیما قبل از 31 آگوست ، پایان تخلیه به رهبری آمریکا و خروج آخرین سرباز خارجی ، ناپدید شده است.

انفجار انتحاری در ورودی ثانویه در روز پنجشنبه ممکن است بسیاری از مردم را ترسانده باشد که پس از بازگشت رزمندگان به قدرت به دنبال راهی برای فرار بودند ، اما طالبان نیز تمام راههای فرودگاه را بستند و فقط اتوبوس هایی با مجوز اجازه می دهند.

یک سخنگوی طالبان به خبرگزاری فرانسه در نزدیکی سالن مسافران در فرودگاه بین المللی حامد کرزی گفت: “ما لیست آمریکایی ها داریم.” “اگر نام شما در لیست است ، می توانید تغییر دهید.”

روز شنبه ، خبرگزاری فرانسه شاهد بیش از دوازده اتوبوس کوچک و متوسط ​​بود که مسافران عصبی را به دروازه اصلی فرودگاه می رساند.

معلوم نیست چه کسی ایستگاه های اتوبوس را ترتیب می دهد یا از کجا می آیند و مقامات طالبان اجازه ندارند با مسافران صحبت کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>