بیدزینا ایوانشویلی سیاست را رها می کند

بیدزینا ایوانشویلی سیاست را رها می کند

[ad_1]

بیدزینا ایوانشویلی ، میلیاردر حزب حاکم رویای گرجستان در گرجستان ، سیاست را ترک می کند.

دفتر APA جورجیا گفت که او این را در نامه ای سرگشاده گفت.

وی گفت: “من فکر می کنم ماموریت من تمام شده است.” سرانجام تصمیم گرفتم از سیاست و دولت دور شوم. من پست رئیس حزب را ترک خواهم کرد و قبل از سال 2011 به زندگی شخصی خود برمی گردم. امروز تیم حاکم واقعا بهترین و بدون تغییر از همه بازیگران سیاسی است. من اطمینان دارم که اعضای این تیم می توانند کار ، اقتدار و مهارت های من را با وقار جایگزین کنند. من با افتخار ، به عنوان یک برنده و با سپاس ، سیاست را ترک می کنم. مردم دیدند که من به نفع دولت و دولت عمل می کنم. در نامه سرگشاده آمده است: “من اطمینان دارم كه مردم گرجستان قدردان قدم من خواهند بود.”

لازم به ذکر است که ایوانیشویلی ، که حزب رویای گرجی را در سال 2012 تأسیس کرد ، در سال 2012-2013 نخست وزیر گرجستان بود. اگرچه او استعفای خود از سیاست را در سال 2013 اعلام کرد ، اما فعالیت های سیاسی خود را در 2018 به عنوان رئیس حزب رویای گرجستان. ایوانشویلی ، 64 ساله ، ثروتمندترین تاجر گرجستان با 4.8 میلیارد دلار ثروت ، طبق گزارش فوربس 349 میلیاردر جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>