به دلیل “نشت اطلاعات” .. استعفای یک مقام ارشد در وزارت دادگستری آمریکا

به دلیل “نشت اطلاعات” .. استعفای یک مقام ارشد در وزارت دادگستری آمریکا

[ad_1]

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که رئیس دپارتمان امنیت ملی میهن در سال 2018 ، جان دمرس ، منصوب شده توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا ، قصد دارد اواخر این ماه دفتر خود را ترک کند.

به گزارش اسکای نیوز ، وزارت امنیت داخلی نقش عمده ای در تحقیقات نشت داشته است و جان دمرس بعنوان یکی از شخصیتهای اصلی رسوایی فزاینده در مورد آزار و اذیت روزنامه نگاران و مقامات وزارت دادگستری آمریکا به عنوان بخشی از تحقیقات درز ، ظاهر شده است.

و NBC News به نقل از یك مقام وزارت دادگستری آمریكا اظهار داشت كه عزیمت جان دمرس كه احتمالاً از تصمیم درخواست ضبط تلفنی مربوط به روزنامه نگاران و اعضای كنگره مطلع بود ، از قبل برنامه ریزی شده بود و هیچ ارتباطی با جنجال های جاری نداشت.

این مقام افزود که معاون دادستان از دمرس خواسته است تا مدتی در محل خود بماند ، اما انتظار می رود در تابستان آنجا را ترک کند.
چاک شومر رهبر اکثریت مجلس سنا روز یکشنبه از جمهوری خواهان خواست تا به دموکرات های مجلس نمایندگان در خواستگاری دمرس و همچنین دو دادستان کل دوران ترامپ ، جف سشنز و ویلیام بار ، پس از لو رفتن اطلاعات دعوت شوند.

دمرز به عنوان معاون دادستان کل امنیت ملی در فوریه 2018 ، همان ماه که دادستان های وزارت دادگستری از اپل خواستند داده هایی را از حساب دموکرات ها در کمیسیون اطلاعات مجلس نمایندگان ، از جمله رئیس آن ، آدام شیف ، و همچنین کارمندان و اعضای خانواده های آنها به عنوان بخشی از تحقیقات نشت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>