به دلیل بی نظمی … یک استرالیایی به مدت 15 سال از بدن یک دزد محافظت کرده است

به دلیل بی نظمی … یک استرالیایی به مدت 15 سال از بدن یک دزد محافظت کرده است

[ad_1]

شبکه اجتماعی استرالیایی ABC حادثه عجیبی را فاش کرد که قهرمان آن یک استرالیایی به نام بروس رابرتز بود که پس از 15 سال نگه داشتن جسد یک سارق در خانه خود از یک اختلال ذخیره سازی رنج می برد.

همچنین بخوانید: یک مرد پس از حمله کوسه در رودخانه سوان ، استرالیا کشته شد

شبکه استرالیایی گفت این حادثه 15 سال پیش هنگامی آغاز شد که یک سارق قصد داشت خانه بروس رابرتز را که در سیدنیاما بروس موفق شد او را بکشد.

وی افزود كه بروس بلافاصله با پلیس تماس نگرفت ، بلكه اختلال ذخیره سازی – بیماری كه داشت – باعث شد تا بدن سارق را به مدت 15 سال نگه دارد ، در این مدت از 70 بسته خوشبو كننده هوا استفاده كرد تا بوی پوسیدگی لاشه را پنهان كند. .

این روزنامه خاطرنشان كرد: جسد این سارق به طور اتفاقی توسط كارگران خدمات پیدا شد ، علی رغم این واقعیت كه این سرقت در سال 2002 اتفاق افتاد ، در حالی كه جسد در سال 2018 ، یك سال پس از مرگ بروس در سال 2017 پیدا شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>