بنیاد یاشات پرداخت به 1777 عضو از 1472 خانواده شهید را آغاز كرد

بنیاد یاشات پرداخت به 1777 عضو از 1472 خانواده شهید را آغاز كرد

[ad_1]

کارمندان بنیاد یاشات همچنان به رفع نیازهای این دسته از مردم و همچنین مراجعه به مجروحان و خانواده های شهدا برای بازگرداندن تمامیت ارضی ما ادامه می دهند.

سرویس ASAN به APA گفت كه هزینه شهریه پسر شهید ابراهیم اف كیرولا مایس اوغلو ، تحصیل در خارج از كشور ، و بهبود شرایط زندگی خانواده شهید میرزالیف كمال آیدار اوغلو به لطف كمك های مالی به بنیاد یاشات تأمین شد. .

کمک های گسترده همچنان ادامه دارد. به این ترتیب تجهیزات توانبخشی پزشکی GIGER برای پیشکسوتان ما خریداری شد. از تجهیزات مناسب برای تصفیه گاز 35-40 در روز استفاده می شود.

تاکنون جلساتی با بیش از 11000 نفر از اعضای خانواده 2706 شهید و حدود 100 مجروح برگزار و نیازهای اساسی آنها شناسایی شده است. در نتیجه تجزیه و تحلیل نیازهای خانواده های شهدا ، صندوق شروع به پرداخت به 772 نفر از اعضای خانواده از 1472 خانواده شهید کرد. بنابراین ، 737 عضو خانواده از 534 خانواده شهید هزینه های درمانی را دریافت كردند ، 410 نفر از اعضای خانواده با 313 بدهی شهدا و 25 خانواده از اعضای خانواده 25 شهید باید شهریه و همچنین برخی هزینه ها را پرداخت كنند ، مربوط به آموزش و پرورش و همچنین بهبود شرایط زندگی خانواده های 600 شهید. تعمیر خانه و نگهداری سیستم گرمایشی). علاوه بر این ، بیش از 40 زخمی با تجهیزات تازه خریداری شده تحت درمان قرار می گیرند و 8 زخمی با وسایل تجویز شده توسط متخصصان تهیه می شوند که برای ترمیم آسیب های آنها استفاده می شود.

گزارش مفصلی در مورد کمک در پورتال بنیاد منتشر خواهد شد که در روزهای آینده راه اندازی می شود.

نیازهای دسته های مربوطه همچنان برآورده می شود. لازم به ذکر است که به 69 گروه از کارکنان بنیاد تبلت های لازم ارائه می شود و کلیه نیازهای لازم به صورت الکترونیکی ثبت می شود. کارمندان بنیاد یاشات اعضای خانواده شهدا و جانبازان ما هستند.

با مشخصات بانکی بنیاد یاشات http://vxsida.az/fa/annouces/1493 امکان ملاقات از طریق گذرگاه وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>