برای پنجمین شنبه متوالی .. تظاهرات علیه مجوز بهداشت در فرانسه

برای پنجمین شنبه متوالی .. تظاهرات علیه مجوز بهداشت در فرانسه

[ad_1]

مخالفان اقدام مجاز کووید -19 در شهرهای مختلف فرانسه در تظاهرات سازماندهی شده برای پنجمین شنبه متوالی ، چند روز پس از جمع بندی این اقدام در اکثر اماکن عمومی ، گشتند.

دو راهپیمایی برجسته در پاریس با شعارهایی مانند “اجازه دهید فرانسه را آزاد کنیم” و “اظهارات خود را بیان کن ، مکرون ، و ترک” آغاز شد.

فیلیپ پایول ، 7 ساله بازنشسته در جریان تجمعی که جنبش میهنی و بنیانگذار آن ، فلوریان فیلیپو ، عضو سابق حزب ملی رالی (راست افراطی) ، به پایتخت دعوت کردند ، گفت: “واکسن ها آسیب های زیادی می رسانند.”

از سوی دیگر ، در راهپیمایی سازماندهی شده توسط جنبش “جلیقه زردها” ، ماری هاگت بازنشسته “این ایده را که نمی توانیم به جایی که می خواهیم برویم” نپذیرفت ، در حالی که یان فونتین ، مسئول حقوق بشر 30 ساله ، ، “پایان آزادی و تبعیض” را در پشت مجوز بهداشت مشاهده کرد.

دامنه این حرکتها در حال گسترش است. وزارت کشور گفت که بیش از 237000 نفر هفته گذشته در فرانسه تظاهرات کردند.

این جنبش ها تا به حال هیچ رویداد مهمی ثبت نشده است ، خانواده ها و معترضان غیرسیاسی و همچنین پرستاران یا آتش نشانانی که در لباس حرفه ای خود نقش داشته اند را جذب کرده است ، در صحنه ای که فراتر از کنار گذاشتن واکسن یا اعتقاد به نظریه های توطئه است.

و روز دوشنبه در فرانسه ، مجوز بهداشت در اکثر اماکن عمومی اعمال شد. فرانسوی ها موظفند سند را در بارها ، رستوران ها ، سینما ، تئاترها ، بیمارستان ها و قطارهای طولانی مدت نمایش دهند.

این سند بهداشتی ثابت می کند که فرد به طور کامل علیه کووید -19 واکسینه شده است ، یا آزمایش وی منفی است ، یا اینکه به تازگی از این بیماری بهبود یافته است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>