بایدن و پوتین توصیه می كنند سازوكار كمك سازمان ملل به سوریه گسترش یابد

بایدن و پوتین توصیه می كنند سازوكار كمك سازمان ملل به سوریه گسترش یابد

[ad_1]

کاخ سفید جمعه شب 9 ژوئیه گفت که جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده و ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، رئیس جمهور روسیه ، طی یک تماس تلفنی گسترش مکانیسم کمک سازمان ملل به سوریه را توصیه کردند.

و کاخ سفید در بیانیه مطبوعاتی افزود که دو رئیس جمهور به طور مشترک در حال گفتگو در مورد رویدادهای اخیر باج افزار سایبری هستند که چندین منافع در ایالات متحده را هدف قرار می دهد.

در این بیانیه آمده است که این دو رهبر از کار مشترک کارگروه های مشترک ایالات متحده و روسیه پس از نشست خود قدردانی کردند که منجر به از سرگیری (به اتفاق آرا) کمک های بشردوستانه مرزی به سوریه امروز در شورای امنیت سازمان ملل شد.

کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور بایدن همچنین با رئیس جمهور پوتین در مورد حملات باج افزار در حال انجام توسط مجرمان مستقر در روسیه که بر ایالات متحده و دیگر کشورهای جهان تأثیر گذاشته اند صحبت کرد.”

روسیه بارها و بارها هرگونه نقش در حمایت یا آغاز حملات سایبری اخیر علیه ایالات متحده را انکار کرده است.
در این قطعنامه آمده است كه شورای امنیت سازمان ملل تصمیم گرفته است كه عملیات گذرگاه مرزی باب الحوا را برای مدت 6 ماه تمدید كند ، یعنی. تا 10 ژانویه 2022 ، با تمدید 6 ماه دیگر ، یعنی. تا 10 ژوئیه 2022

به شرطی که دبیرکل گزارش مفصلی صادر کند و بر شفافیت “عملیات مرزی و پیشرفت در حصول اطمینان از تحویل کمک های بشردوستانه از طریق خطوط ارتباطی برای تأمین نیازهای بشردوستانه سوری ها” تأکید کند.

همچنین بخوانید بایدن: طالبان اکنون در قوی ترین سطح نظامی خود هستند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>