انتظار می رود که تقاضا برای کیسه های پلاستیکی 50-60٪ کاهش یابد ، زیرا به عنوان یک محصول جداگانه به شهروندان ارائه شود

انتظار می رود که تقاضا برای کیسه های پلاستیکی 50-60٪ کاهش یابد ، زیرا به عنوان یک محصول جداگانه به شهروندان ارائه شود

[ad_1]

کابینه وزیران تصمیم خود را در مورد ارائه کیسه های پلاستیکی به شهروندان به عنوان یک محصول جداگانه در خرده فروشی ها و مراکز پذیرایی توضیح داد.

کابینه وزیران به APA گفت که اقدامات پیش بینی شده مطابق با هدف استراتژیک “برنامه اقدام برای کاهش تأثیر منفی زباله های بسته بندی پلاستیک بر محیط زیست در جمهوری آذربایجان برای 2019-2020” ، مورد تایید رئیس جمهور جمهوری آذربایجان. ، و همچنین با در نظر گرفتن تجربه و هنجارهای بین المللی ، و در همان زمان مطابق با آخرین اصلاحات در قانون “در مورد حفاظت از محیط زیست” ، واردات ، تولید محصولات پلی اتیلن تا 15 میکرون و همچنین فروش یا انتقال مصرف کنندگان در تجارت ، پذیرایی و سایر خدمات.

کاهش تدریجی تولید و مصرف تعدادی از محصولات بسته بندی پلاستیکی مطابق با روش های بین المللی به منظور کاهش تأثیر منفی کیسه های پلاستیکی ضایعات بر محیط زیست ، برای استفاده موثرتر از منابع ، و ارزیابی نشان می دهد که در بین المللی در عمل ، این به عنوان یک محصول جداگانه به مصرف کنندگان (خریداران) ارائه می شود. تقاضا برای این کیف ها 50-60٪ کاهش یافته است.

مصوبه هیئت وزیران № 25 of از 2 فوریه 2021 ، تهیه کیسه های پلاستیکی سبک با ضخامت 15-50 میکرون برای مصرف کنندگان (خریداران) به عنوان یک نوع جداگانه از محصولات در نظر گرفته شده برای حمل کالا و محصولات در کشور روند تهیه پیش بینی شده است که چنین محصولاتی به طور جداگانه ارائه شود و مصرف کننده (خریدار) پیش از قیمت فروش مطلع شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>