افزایش بی سابقه مرگ تاج در روسیه

افزایش بی سابقه مرگ تاج در روسیه

[ad_1]

ویروس ادامه دارد تاج شیوع به سرعت در سراسر جهان در حال گسترش است ، زیرا آخرین آمار مربوط به اپیدمی جهانی نشان می دهد که تعداد عفونت ها به حدود 187 میلیون نفر افزایش یافته است ، در حالی که تعداد مرگ و میرها به 4 میلیون و 37 هزار و 469 مرگ و میر رسیده است. آغاز اپیدمی در سال 2019.

در روسیه ، تعداد عفونت های جدید کرونا برای دومین روز متوالی از آستانه 25000 عبور کرده است ، با افزایش بی سابقه تعداد مرگ و میرهای ناشی از اپیدمی ، با بیش از 700 مورد در روز.

و ضبط شده اتاق عمل دیروز 25،082 عفونت جدید در 24 ساعت گزارش شد ، در حالی که روز قبل 25،766 بود.

در آلمان ، روز گذشته اطلاعات موسسه بیماری های عفونی رابرت کوچ نشان می دهد که پس از ثبت 952 عفونت جدید ، تعداد عفونت ها به سه میلیون و 735،420 رسیده است.

در استرالیا ، ایالت نیو ساوت ولز بیشترین افزایش روزانه در سال جاری را در تعداد عفونت های منتقله از طریق موضع در کرونا گزارش داد ، مقامات هشدار دادند که “ممکن است بدترین وضعیت به سیدنی” پایتخت ایالت نرسد.

و پرجمعیت ترین ایالت استرالیا (سیدنی) ، که به مدت سه هفته تحت انزوای شدید مردمی قرار داشت ، 50 عفونت محلی جدید را با ویروس کرونا ثبت کرد ، در مقایسه با 44 مورد روز قبل ، که منجر به تعدادی از عفونت های بسیار مسری شد. به 489

در هند ، داده های وزارت بهداشت روز گذشته نشان داد که 42766 عفونت جدید طی 24 ساعت ثبت شده است و داده ها نشان می دهد که تعداد مرگ و میرها در هند پس از ثبت 1206 مرگ جدید افزایش یافته است.

روز گذشته در کره جنوبی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها اعلام کردند که در طول 24 ساعت 1،378 مورد بیماری تاج گزارش شده است که بیشترین تعداد عفونت های روزانه تاکنون بوده است.

در مورد سطح واکسن ها ، اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا روز گذشته گفت که اتحادیه اروپا به هدف خود یعنی داشتن واکسن ضد تاج کافی برای واکسیناسیون 70٪ از جمعیت بزرگسال ، رسیده است.

دولتهای 27 کشور عضو اتحادیه وظیفه واکسیناسیون شهروندان خود را دارند و برخی از آنها با سرعت بیشتری نسبت به سایر کشورها در حال پیشرفت هستند. اما فون در لاین تأکید کرد که “اتحادیه اروپا به قول خود عمل کرده است”.

از طرف دیگر ، او گفت سازمان بهداشت جهانی بین عفونت های قلبی و واکسن هایی که از همان فناوری RNA استفاده می کنند ، یک رابطه “ممکن” وجود دارد.RNA پیام رسان) در برابر Covid ، اما فواید این واکسن ها بیشتر از خطرات آن است و گزارش های کارشناسان آمریکایی را تأیید می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>