افرادی که درگیر مبادله غیرقانونی ارز بودند در باکو بازداشت شده اند

افرادی که درگیر مبادله غیرقانونی ارز بودند در باکو بازداشت شده اند

[ad_1]

دادستانی همچنان اقدامات گسترده ای را برای مقابله با جرایم فساد اقتصادی انجام شده توسط مشاغل سو abuse استفاده از محیط اقتصاد بازار آزاد و رقابتی و همچنین سیاست های مالی عادلانه دولت انجام می دهد.

سرویس مطبوعاتی دادستانی کل به APA گفت که در نتیجه عملیات فوری جستجو بر اساس اطلاعات به دست آمده بر اساس اطلاعات مربوط به دخالت نوخیف گالیب پیراماد اوغلو در فعالیت های تجاری غیرقانونی ، اداره کل مبارزه با فساد اداری سو abuseاستفاده دفتر دادستان از قدرت) و 192.1 (کارآفرینی غیرقانونی با درآمد زیاد).

در نتیجه اقدامات عملیاتی و تحقیقاتی ، گالیب نوخیف و التای خداوردیف الزامات قوانین را در منطقه غیر مسکونی واقع در خیابان 110 ضیا بنیادوف ، منطقه نریمانف ، باکو ، که توسط خداوردیو التای حسن اوغلو از دسامبر 2019 اجاره شده است ، نقض کردند. تردیدهای منطقی وجود دارد که آنها آنها مخفیانه و بدون کسب 60 هزار منات درگیر خرید و فروش اسکناس های مختلف به ارز خارجی بودند.

در همین راستا ، در بازرسی از ایستگاه صرافی با استفاده از وسایل فنی بر اساس تصمیم دادگاه ، تعداد زیادی ارز محلی و خارجی و همچنین صندوق های پول و رایانه کشف و ضبط شد.

در تاریخ 10 ژانویه 2021 ، گالیب نوخیف و الچین خداوردیف به عنوان مظنون بازداشت شدند.

در حال حاضر اقداماتی برای شناسایی موارد مهم در پرونده جنایی و سایر افراد درگیر در ارتکاب جرایم به هر شکل انجام شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>