اعضای یک باند مواد مخدر در یولاخ بازداشت شده اند

اعضای یک باند مواد مخدر در یولاخ بازداشت شده اند

[ad_1]

مأموران اداره پلیس منطقه Evlach عملیات موفقیت آمیز دیگری را برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر ، شناسایی و تعقیب عاملین انجام دادند.

گروه منطقه ای باردا از خدمات مطبوعاتی وزارت کشور به آژانس خبری آسمانی گفت که متلب شوکوروف ، ساکن ایولاخ ، که قبلاً به ظن قاچاق مواد مخدر محکوم شده بود ، در نتیجه عملیات جستجوی انجام شده توسط بازداشت و به کلانتری آورده شد. ایستگاه پلیس در یولاخ. . در بازرسی شخصی بیش از 5 گرم هروئین کشف و ضبط شد.

تحقیقات نشان داد که شوکوروف و آگیل عسگاروف ، ساکن منطقه یولاخ و یک محکوم سابق در فدراسیون روسیه ، مواد مخدر را برای فروش کشف و ضبط کردند.

به عنوان پیگیری عملیات جستجوی گسترده در حال انجام ، پلیس منبع مواد مخدر را شناسایی کرد. بنابراین ، مشخص شد که M. Shukurov و A. Askerov این دارو را برای فروش از طریق ساکن Evlakh Farid Hamidov از ساکن دیگر ، فروز مصطفایف ، که قبلاً یک دوره محکومیت را در فدراسیون روسیه گذرانده بود ، به قیمت 150 منات خریداری کردند. در جریان جستجوی مصطفایف ، هروئین و ماری جوانا از وی کشف و ضبط شد.

یک پرونده جنایی بر اساس مواد مربوط به قانون مجازات در کلانتری ایولاخ آغاز شده و چهار نفر به عنوان مظنون بازداشت شده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>