استانی در پاکستان حقوق کارمندانی را که واکسن کرونا را دریافت نکرده اند ، مسدود می کند

استانی در پاکستان حقوق کارمندانی را که واکسن کرونا را دریافت نکرده اند ، مسدود می کند

[ad_1]

مقامات گفتند یکی از مشهورترین استان های پاکستان پنجشنبه که مقامات این سازمان در صورت امتناع از دریافت واکسن علیه ، از حقوق خود محروم خواهند شد ویروس کرونا.

همچنین بخوانید: کره جنوبی 5 مورد جدید “ابتلا به عفونت” را گزارش داد

مرادعلی شاه ، رئیس دولت سند در کراچی ، پس از دیدار با مقامات بهداشتی در مورد کشف اخیر در منطقه جهش یافته دلتا ، که برای اولین بار در آوریل 2021 در هند ظاهر شد ، صحبت کرد.

مرادعلی شاه در توئیتی نوشت: “هر کارمند دولتی که این واکسن را دریافت نکند از ماه ژوئیه حقوق منجمد خواهد داشت.”

و ظاهر شد ویروس کرونا برای اولین بار در جهان در اواخر دسامبر 2019 در ووهان ، در استان هوبئی چین ، و بیش از نیمی از جمعیت جهان برای مقابله با موج اول عفونت ها به انزوای بهداشتی وارد شدند. ویروس.

همچنین بخوانید: بزرگترین دولت اسلامی امسال سفرهای حج را برای شهروندان خود لغو می کند

صدمات کرونر در سراسر جهان به دهها میلیون نفر رسیده است ، تعدادی که از زمان شیوع همه گیر به سرعت در حال افزایش است.

تعدادی از کشورها شاهد افزایش جمعی سطح عفونت ویروس کرونا بوده اند ، مرحله ای که برخی از کشورها آن را به عنوان موج دوم ویروس طبقه بندی می کنند و اقدامات احتیاطی بیشتری را علیه آن شروع می کنند ، شبیه به ساعت منع رفت و آمد در موج اول.

سازمان بهداشت جهانی همچنان از کشورها می خواهد علاوه بر اقدامات بهداشتی ارائه شده در استفاده از ماسک ، اقدامات فاصله اجتماعی را نیز اعمال کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>